Rafinované řasenky

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Krása

Toužíte-li po nekonečných řasách, krásně oddělených a beze žmolků zřejmě vás vaše stará řasenky moc neuspokojuje. Místo starého kartáčku, sáhněte po jedné ze žhavých novinek na trhu, které se postarají o dokonalý pohled plný smyslnosti.

Define-A-Lash

Žádné žmolky nebo slepené řasy! Prostě jim řekněte adieu a dopřejte si prodloužení, o jakém jste doposud jen snila. Toto přání vám vyplní řasenka Define-A-Lash od Maybelline. Lehounká formule a revoluční vestavěné zúžené hrdlo pro otírání zaručují krásné řasy bez žmolků. Kartáček z eleastomeru jemně kopíruje řasy a zachycuje každou řasu jednu po druhé. Přes 250 štětinek a šroubovitý ohebný profil kartáčku oddělují jednotlivé řasy už u kořínků. Vestavěné jemně zúžené hrdlo řasenky se přizpůsobuje kartáčku a zanechává na něm to správné množství barviva, přesně na míru. Krémové a hedvábné složení brání vzniku žmolků a pružné polymery řasy krásně prodlouží o 60%. Řasenka vydrží až 8 hodin a snadno se odstraňuje.

Wonderlash

WonderLash od Oriflame přináší řasenkovou revoluci, která nespočívá v jedné, ale hned třech skvělých vlastnostech výrobku. Řasenka má ohebný plastový kartáček, který využívá nejnovější technologii. Tvarování plastového kartáčku se přizpůsobí tvaru a vlastnostem vašich řas, aby byl výsledný efekt perfektní. Ohebný kartáček má dvojí délku štětinek – kratší štětinky pro dokonalé vertikální zdvižení řas a delší štětinky pro prodloužení, oddělení a objem řas s 3D efektem. S magickou řasenkou WonderLash budou vaše řasy dokonalé a pohled uhrančivý jako nikdy předtím. Palmové mléko, vitamín B5 a olivový a rýžový vosk vyživují a posilují řasy po celou dobu nalíčení.

Cils Design Pro

Značka Lancôme představuje Cils Design Pro, novou řasenku, která vykouzlí neodolatelně oslnivý pohled na tváři každé ženy. Poslední výtvor vděčí za své skvělé výsledky kombinaci dvou zázračných složek a jedinečné dvoufázové technice aplikace, která je inspirována prací profesionálních vizážistů. Vykouzlí grafické efekty, stejně jako ruka profesionálního vizážisty.
Řasenka je tvořena dvěma kartáčky a používá se tedy ve dvou krocích. Nejdříve se použije klasický kartáček, jehož aerodynamický tvar umožňuje zvýraznění a prodloužení řas. Díky tomuto kroku jsou řasy obarvené po celé délce, včetně bezbarvých konečků, které tvoří přibližně třetinu celkové délky řas. Zpevňující polymerová vlákna obsažená ve složení této řasenky se na sebe fixují po celé délce řas a ty vypadají výrazně delší.

Ve druhém kroku jsou řasy dokonale vytvarovány díky speciálnímu hřebínku. Jeho unikátní design umožňuje nanést řasenku i na velmi krátké a obtížně dostupné řasy. Díky hřebínku může každá žena dosáhnout požadovaného objemu řas.
Cils Design Pro, jejíž autorkou je světoznámá vizážistka Gucci Westman, znamená odpadnutí nutnosti používat kleštičky na tvarování řas a umělé řasy pro dodání objemu a hustoty. Stačí jediný produkt a dva jemné tahy kartáčkem a hřebínkem.

foto: archiv firem

Další články z rubriky

Jak se podomácku zbavit lupů? Pomůže jogurt, aspirin i ocet

Jak se podomácku zbavit lupů? Pomůže jogurt, aspirin i ocet

Dnes | Lupy jsou velkým problémem řady z nás, a to nejen protože ohrožují celkové zdraví vlasů. Ještě ke…

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

26. 11. | Dělá vám problém po ránu rozlepit víčka a mžouráte na svět skrz uzounké škvírky místo očí? Oteklé…

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

21. 11. | I když před sebou máme několik dlouhých zimních měsíců, nemusí to ještě nutně znamenat jen deprese,…

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

19. 11. | 3 | Spousta lidí vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je, a to jen kvůli svému špatnému životnímu…