Svůdné pondělí

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Krása

Začněte týden s okouzlujícím vzhledem ve svůdném stylu. Intenzivní odstíny zdůrazní vaši osobnost a nechají vyniknout vaši ženskost na plno. Přední vizážisté společnosti Oriflame vám poradí, jak změnit svůj každodenní vzhled za jedinečný Oriflame look.

První z pětice stylů líčení nese příznačné jméno Svůdná. Tento vzhled se skvěle hodí na formální večírek i romantickou večeři ve dvou. Zapomeňte na přirozený vzhled a zaměňte nudnou béžovou za intenzivní odstíny hnědé a červené, které pod světly lamp rozehrají sexy hru plnou svádění a smyslnosti.

Jistě jste několikrát slyšela pravidlo, že silně nalíčené oči nelze kombinovat s intenzivně zvýrazněnými rty. Svůdný vzhled od Oriflame jasně dokazuje, že i toto pravidlo má své výjimky. Decentnost rozhodně necharakterizuje tento vzhled, kouřové oči a tmavě rudé rty společně báječně zkrášlují tvář a zvýrazňují její rysy a jedinečnost.

Základem svůdného vzhledu je dokonalá pleť bez jediné chybičky. Na očištěnou, tonizovanou a hydratovanou tvář naneste tenkou vrstvu hydratačního podkladového krému Aquasurge v pleti stejném odstínu. Na kruhy pod očima použijte Oční korektor, jehož speciální složení zakryje tmavé stíny a jemné linky díky částečkám rozptylujícím světlo. Celý obličej zafixujte jemným popraškem Sypkého pudru.

Oči
Líčení očí začněte očními stíny Intense Duo – Walnut Pearls. Světlejší odstín naneste přiloženým pěnovým aplikátorem na celé víčko až těsně pod obočí. Třpytivým hnědým stínem zvýrazněte tvar celého oka a vrstvu naneste i na pohyblivou část víčka. Pro větší intenzitu pohledu orámujte oko černou linkou pomocí Oční linky Intense. Řasy skvěle prodlouží a vytvaruje řasenka Stretch & Curl. Ještě před jejím nanesením natočte řasy s pomocí kleštiček či kulmy na řasy. Speciální kartáček nalíčí a oddělí každou řasu zvlášť, aniž by je slepil. Speciální multi-polymery zafixují řasy na dlouhou dobu.

Rty a nehty
U výrazných rtěnek se neobejdete bez konturovací tužky na rty, ta totiž vykreslí dokonale tvar úst a zabrání rtěnce v rozpíjení. Long Wear Lip Definer se chlubí hydratačními účinky a vy oceníte také praktický samoořezávací mechanismus. Tentokráte sáhněte po odstínu Berry, který se dokonale hodí k barvě rtěnky. Saténový lesk rtům dodá rtěnka Vivid v intenzivním odstínu Very Berry. Pro dokonalý vzhled použijte Profesionální štěteček na rty. Dlouhotrvající lak na nehty v odstínu Very Berry přestavuje poslední krok k svůdnému vzhledu a la Oriflame.

Vyhrajte sadu líčidel „Svůdná“, která obsahuje oční stíny Walnut Pearls, oční linky Intense Black, řasenku Stretch & Curl, konturovací tužku na rty Berry, rtěnku Vivid Very Berry a Dlouhotrvající lak na nehty Very Berry.


Soutěž je již uzavřena. vyhrává: pesoska

Další články z rubriky

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

26. 11. | Dělá vám problém po ránu rozlepit víčka a mžouráte na svět skrz uzounké škvírky místo očí? Oteklé…

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

21. 11. | I když před sebou máme několik dlouhých zimních měsíců, nemusí to ještě nutně znamenat jen deprese,…

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

19. 11. | 3 | Spousta lidí vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je, a to jen kvůli svému špatnému životnímu…

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

14. 11. | Je to trochu umění – jak se nalíčit a nepřehnat to, když nosíme brýle? Od určitého věku je totiž,…