Tajemné odstíny sexy líčení

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Krása

Sofistikovaně smyslný vzhled osudové ženy nebo rafinovaně elegantní image tajemné krásky? Buďte tím, kým chcete být. Volba záleží jen a jen na vás. Nebojte se opustit zaběhnuté koleje a dodejte si odvahu změnit se v nepřehlédnutelně krásnou ženu.

Pokud si pozorně prohlédnete fotografie z podzimních přehlídek, objevíte jeden společný rys. A vůbec nezáleží, zda se kolekce představovala v Miláně, Paříži, Londýně či New Yorku. Oním společných bodem je líčení ve stejném duchu – tajemně kouřové oči, bledá tvář a smyslně výrazné rty. Tento look se samozřejmě promítl i do kolekcí trendového líčení na podzim – zima 2008-2009 a to nejen u luxusních značek, ale i u líčidel cenově dostupných pro širokou veřejnost.

Max Factor

„Buďte tuto zimu odvážná a jedinečná!“ říká přední světová vizážistka Pat McGrath. Ta kromě desítek velkých módních přehlídek slavných značek vytvořila novou kolekci líčení na podzim pro značku Max Factor.

Podzimní limitovaná linie se nese zcela v duchu aktuálních módních trendů, kopíruje vzhled modelek z přehlídkových mol – sexy kouřové oči a smyslně zářivé rty. Pečlivě vybrané odstíny si pohrávají se světly i stíny dopadající na tvář a vytvářejí tak až futuristickou image ženy budoucnosti.

Pro tento rafinovaný vzhled se neobejdete bez dvojice lehce třpytivých očních stínů Colour Perfection Duo v odstínu Star – Studded Black, černých očních linek Colour Perfection Eyeliner Pen a černé řasenky Masterpiece Max. Jejich vzájemné vrstvení výrazný pohled, který se hodí na denní nošení i na večerní schůzku v nočních ulicích velkoměsta.

Ovšem ani rty nezůstávají bez pozornosti. Vyberte si barvu rtěnky podle odstínu své pleti. Pro snadný výběr vytvořila značka Max Factor kolekci rtěnek Colour Collection Lipstick. K dotvoření důmyslného vzhledu sáhněte po odstínu So Berry pro tmavý typ pleti, Soft Taupe pro střední typ pleti a Soft Suede pro světlý typ pleti.

Dermacol

Ani tradiční česká značka Dermacol nezůstává tuto sezónu pozadu. Opět s pomocí krásné Ivy Kubelkové představuje zbrusu novou linii líčení na sezónu podzim – zima 2008. Stylisté v tomto případě vsadili na rafinovaný mix fialových a čokoládových odstínů. „Jednotlivé barvy a odstíny se vzájemně propojují, doplňují a zvýrazňují. Můžete kombinovat i matné a třpytivé stíny.“ radí vizážistka značky Jarmila Šteflová.

Záplavu jemný třpytek zajišťují produkty z řady StarChoice, mezi kterými najdete podkladovou bázi a třpytivé práškové stíny na oči i řasenku. Ta navíc dodává pohledu efekt umělých řas. Sofistikovaný pohled tak vykouzlíte snadno a rychle. Ještě více efektu docílíte použitím minerálních očních stínů Mineral Duo č. 10.

Celé líčení doladíte k naprosté dokonalosti rtěnkou Rouge Appeal v odstínu 07 flambé plum, která dodá vašim rtům tajuplný nádech. A nezapomínejte ani na pěstěné a upravené ruce, které musí být korunovány precizní manikúrou v trendy barvách např. Dream Nails v odstínu lila 08.

Ke kompletní kolekci patří také dvoufázový make-up Double Effect, jehož bezbarvá báze vyplní drobné vrásky, zatímco samotný make-up zajistí sametovou a barevně sjednocenou pokožku.

Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

26. 11. | Dělá vám problém po ránu rozlepit víčka a mžouráte na svět skrz uzounké škvírky místo očí? Oteklé…

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

21. 11. | I když před sebou máme několik dlouhých zimních měsíců, nemusí to ještě nutně znamenat jen deprese,…

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

19. 11. | 3 | Spousta lidí vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je, a to jen kvůli svému špatnému životnímu…

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

14. 11. | Je to trochu umění – jak se nalíčit a nepřehnat to, když nosíme brýle? Od určitého věku je totiž,…