Znaménka krásy jsou sexy: Tyto celebrity jsou toho důkazem

| Autor: Marta Pušová | Rubrika: Krása

Mateřská znaménka přitahují pozornost. Mnoho žen se za ně stydí a občas si je nechávají odstraňovat, mnohým ale pomohly k velké slávě. Které ženy se pyšní znaménky krásy? A co o vás vlastně mohou prozradit?

Pihy a znaménka krásy bývají nepřehlédnutelná. V dobách rokoka to byl symbol dokonalého vzhledu, falešné pihy si tehdy lepily nejen ženy, ale i muži. Když se podíváme na slavné tváře, u mnohých z nich zjistíme, že bez mateřských znaménkem by to prostě „není ono“.

Pihou na své dokonalé tváři se chlubila už ikona 50. Let Marilyn Monroe, jejíž krásu dodnes mnozí považují za nepřekonanou. K obrovskému úspěchu na módních molech dopomohla výrazná piha i topmodelce Cindy Crawford. Bez mateřského znaménka si dnes neumíme představit ani řadu předních hereček, kterým piha dodává na zajímavosti. Patří mezi ně například Scarlett Johansson, Eva Mendes, Natalie Portman či Blake Lively.

Co o vás prozradí barva znaménka?

Maté také znaménko krásy a zajímá vás, co o vás může prozradit? Zaměřte se na jeho barvu. Obecně prý platí, že čím je znaménko tmavší, tím komplikovanější je život jeho majitele. Hnědá má naznačovat úspěch, avšak i život plný překážek. Jsou ale překonávány bez námahy. Tito lidé mají rádi zábavu, cestování a nové věci. Načervenalá barva je přisuzovaná moudrým introvertům, kteří se zajímají o vědu a vzdělávání. Nevyhledávají společnost, jsou samostatní, nároční sami na sebe a kritičtí ke svému okolí. Velmi vzácná je růžová barva. Takoví lidé jsou kreativní a mají smysl pro harmonii, takže vedou klidný rodinný život. Jejich opakem jsou černá mateřská znaménka, jejich vlastníci mají většinou těžký život. Často bojují se svojí složitou povahou, těžko navazují vztahy, jsou uzavření a trpí na deprese a návaly vzteku a lítosti.

Umístění znaménka krásy

Důležité je také zaměřit se na umístění znaménka, které také může odkrýt mnohá tajemství.

Čelo: Umístění na pravé straně ukazuje na jedince s mimořádnou inteligencí a předznamenává poměrně slušné bohatství, nebo slávu. Na levé straně může přinášet finanční problémy.
Uprostřed na život vyplněný láskou.

Obočí: Nad pravým značí předčasný, ovšem vydařený sňatek. Nad levým - s partnerem Vás v životě čeká určitý „očistec“.

Oči: Umístění u vnějšího i vnitřního koutku vypovídá o vyrovnané povaze, se sklonem ke klidnému, uvážlivému jednání.

Tváře: Na pravé tváři prozrazuje touhu po životě plném vzrušení a lásky. Na levé ukazuje život s hojnými překážkami a sebezapřením.

Nos: Umístění pod nosními křídly svědčí o přecitlivělosti. Na nose o bystrém úsudku a pracovitosti.

Ústa: Jeho nositel má přátelskou povahu, je smyslný a touží po luxusu. Nad horním okrajem rtů vypovídá o koketérii. Pod dolním o tendenci k diskrétnímu jednání.

Brada: Symbolizuje společenské a pracovní úspěchy.

Uši: Toto umístění vypovídá o jistém životním nadhledu a notné dávce optimismu.

Krk: Na levé straně předznamenává těžší život, ale také pomoc ze strany přátel. Na pravé lehkovážnost. Uprostřed značí touhu po kariéře.

Hrudník: Na pravé straně prsou má znaménko člověk, který má sklon k přehánění a pohybuje se od jednoho extrému k druhému. Na straně levé se jedná o velkorysou osobnost, avšak se sklonem k lehkovážnosti.

Paže: Umístění na pravé straně prozrazuje odvahu a předvídavost. Na levé sklon k marnotratnosti.

Záda: Na horní polovině zad svědčí o člověku s romantickou povahou. Uprostřed o upřímném a čestném člověku. Na dolní polovině značí vychloubačnost a sklon k touze ovládat druhé.

Nohy: Na partiích od kolen směrem k tříslům vypovídá o touze cestovat a poznávat cizí země.
Umístění mezi kolenem a kotníkem o nerozvážném a necitlivém jednání. Na pravé straně lýtka o svém nositeli vypovídá, že má bujnou fantazii a sklony k záletnictví. Na straně levé znamená upovídaného člověka.

Kotník: Znaménko umístěné v této oblasti značí, že jde o samostatného člověka s energickým přístupem k řešení životních obtíží.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

26. 11. | Dělá vám problém po ránu rozlepit víčka a mžouráte na svět skrz uzounké škvírky místo očí? Oteklé…

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

21. 11. | I když před sebou máme několik dlouhých zimních měsíců, nemusí to ještě nutně znamenat jen deprese,…

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

19. 11. | 3 | Spousta lidí vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je, a to jen kvůli svému špatnému životnímu…

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

14. 11. | Je to trochu umění – jak se nalíčit a nepřehnat to, když nosíme brýle? Od určitého věku je totiž,…