„Dobro konati, zlaté prasátko viděti“

| Autor: Dana Švigová | Rubrika: Kultura

S odvážně inovovanou verzí tradičního vánočního zvyku přichází charitativní akce Ježíšek uvádí organizovaná Slunečnicí nadačním fondem Heleny Houdové, společností Avon, za výrazné podpory herečky Ani Geislerové ve dnech 18. až 20. prosince v prodejně Baťa na Václavském náměstí.

„Nemusíte se trápit hlady, u nás zlaté prasátko uvidí každý, kdo si za určitou částku koupí dárek – vlastně takové velké štěstíčko, jaké jsou lidé zvyklí kupovat na pouti. V balíčku se bude skrývat překvapení a můžu zaručit, že příjemné,“ slibuje Aňa Geislerová a dodává: „Jsem šťastná, že se tato akce koná, protože se letos nepodařilo uskutečnit tradiční Vánoční bazar a já si nedokážu představit Vánoce bez dobročinnosti, to je pro mě osobně velmi důležitá věc. Takže zvu všechny, aby přišli podpořit Ježíška na Václavské náměstí.“K návštěvě mimořádné charitativní akce Ježíšek uvádí v prodejně Baťa v samém centru Prahy, bude kolemjdoucí lákat originální výzdoba a známé osobnosti na místech prodávajících. Ti, kdo vstoupí a zakoupí si některý z dárků, budou zaplaveni přímo vlnou pozitivních emocí. Vždyť přispějí na konkrétní, prověřené charitativní projekty, v předvánočním shonu se na chvíli zastaví a vychutnají si kouzelnou atmosféru blížících se svátků. Seznam partnerů akce je zárukou, že kupci nebudou svého rozhodnutí litovat. Přibližně tisícovka krásně zabalených dárečků v různých cenových kategoriích bude obsahovat všehochuť od bot přes hračky, sportovní potřeby, kosmetiku až po poukázky na služby fitcentra.

Takže, dobré skutky konati, zlaté prasátko viděti – a také se s ním vyfotiti, bude možné od 18. do 20. prosince v prodejně Baťa na Václavském náměstí.Pro dobrou věc se spojili dva silní partneři na poli charity, společnost Avon Cosmetics a Slunečnice nadační fond Heleny Houdové, kteří výtěžek z akce rozdělí spravedlivě napolovic mezi své projekty.


Zdroj: avon

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…