Báru Basikovou kritizuje manžel

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

"Devět a půl týdne děláme podle muzikálu, který byl natočený v osmdesátých letech, šlo tehdy o kultovní záležitost. Jde o hodně erotický příběh a my bychom chtěli, aby se nám povedlo trochu netradiční pojetí," hovoří Bára Basiková o svém novém projektu.

V muzikálu Devět a půl týdne, který nyní je ve stadiu zkoušek, vystoupí mj. i s Bořkem Slezáčkem, partnerem topmodelky a moderátorky Simony Krainové.

"Tím, že je téma kontroverzní, tak i muzikál by měl být hodně na hraně. Také by měl být zajímavě vizuálně zpracovaný, trošku jinak, než je u muzikálů zvykem, prostě aby to šlo proti současnému trendu. Muzikál by se měl uvádět v divadle Millenium, které je v pásmu postiženém povodněmi a tak čekáme na peníze od magistrátu, aby se mohlo začít s realizací," svěřuje se s některými detaily agentuře Korzo Bára Basiková.

Produkci muzikálu Devět a půl týdne má na starosti manžel Báry Basikové - architekt Jaromír Pizinger. Na otázku, jestli si manželé komentují své profese, Basiková odpovídá: "O své práci spolu hovoříme často, někdy manželovi řeknu, jak na jeho projekty ze svého laického hlediska nahlížím, ale v podstatě se mi vždycky jeho práce líbí, má jasnou a ucelenou koncepci, obdivuji, jak ho ty věci mohly napadnout." Jaromír Pizinger ovšem k Bářině zpívání připomínky mívá. "Je mi velkým rádcem, protože je starší a zkušenější, žil dlouho v zahraničí a tak má přede mnou náskok, a i když se mi zpočátku některý jeho negativní názory nezdají, tak po čase musím uznat, že měl pravdu. Jeho kritika je pro mne největším hnacím motorem a motivací, protože to opravdu to myslí upřímně a nějaké plácání po zádech by mi nepomohlo. Jeho kritický názor mě posunuje dál." (Korzo)

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.