Bílá křtila, její partner stál opodál

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Několikanásobná slavice Lucie Bílá představila svoje nové album MODI. Do Buddha Baru v Praze ho přišli pokřtít zpěvačka Marta Kubišová a zpěvák Václav Neckář. Křtilo se nikoliv sektem, ale minerální vodou z Ondrášova.Hned po příchodu Lucie zdůraznila svůj vřelý vztah s herečkou Jiřinou Jiráskovou. „Před chvílí jsem byla u postele mé milované kmotry – Jiřiny Jiráskové, škoda, že má tak malý pokoj, tam bychom se všichni nevešli, já ji prostě miluji,“ uvedla hned na úvod křtu Lucie.

Kromě Marty Kubišové, která před pár dny obdržela Řád čestné legie, a Václava Neckáře dorazil i Radoslav Banga z Gipsy.cz, jenž se na albu také podílel.

Lucie Bílá má opravdu na pilno - nedávno měl premiéru muzikál Aida, v němž zpívá princeznu Amneris, teď zas má před sebou turné s kapelou s vánočními koncerty a do toho porotcování v Talentu.Petr Makovička se synem Lucie Filipem


Čtěte velký rozhovor s Lucií Bílou o novém CD a malíři Modiglianim.


„Madonna si může dovolit jedno turné do roka, ale já musím pracovat pořád… Naštěstí mě to moc baví. A až mě jednou lidi nebudou chtít, tak ztichnu,“ míní Lucie.

Na křest dorazil i Lucčin syn Filip a její partner Petr Makovička, kteří rozdávali úsměvy jeden za druhým a trpělivě čekali, až Lucie rozdá rozhovory novinářům.

Lucie na křtu představila i novou knihu Život je jen náhoda. „Jmenuje se tak proto, že končí fotografiemi z Českého lva, kterého jsem uváděla začátkem března a tu slavnou Ježkovu písničku jsem tam zazpívala. Jinak mám pocit, že nahoře je všechno naplánované – a nic náhoda není,“ míní Lucie.
Spíš než o knihu jde o jakési fotoalbum, které zachycuje, co se za uplynulý rok u Lucie Bílé přihodilo a co všechno stihla.Kmotry CD byli zpěváci Marta Kubišová a Václav Neckář

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…