Český slavík Mattoni – mladí útočí

| Autor: PR | Rubrika: Kultura | komerční sdělení

Další ročník Českého slavíka Mattoni už běží! Hlasování do oblíbené ankety o nejpopulárnějšího zpěváka, zpěvačku a skupinu odstartovali pořadatelé na tiskové konferenci 4. října.

Český slavík Mattoni – mladí útočí

Jako každý rok přišli i tentokrát s novinkou. Fanoušci mají šanci ovlivnit galakoncert. Na stránkách www.ceskyslavikmattoni.cz si mohou vybrat jednu ze čtyř písní mladých interpretů, která pak zazní při vyhlášení vítězů. Že to nejsou žádní začátečníci, dokazuje i fakt, že některé z těchto skladeb mají na svém kontě přes milion přehrání na internetové platformě YouTube!

Český slavík Mattoni je anketa popularity. Mohou v ní hlasovat všichni, koho populární hudba zajímá. Úspěch pak má ten umělec, který dokáže oslovit nejvíc posluchačů. Ve výhodně jsou pak ti, kdo dovedou oslovit všechny generace a společenské vrstvy. Někteří z mladých zpěváků si to uvědomují a kontakt se staršími generacemi nepodceňují. Loňský objev roku Slza je toho dobrým příkladem. V žebříčku interpretů Českého slavíka jsou důležitá nejen první místa, kde se pravidelně objevují stálice naší populární hudby. Zajímavé je to i na místech dalších, třeba v první dvacítce. Tam vidíme někdy dramatické vzestupy nebo naopak pozvolné ústupy ze slávy. Pokud vás to zajímá, podívejte se na výsledky jednotlivých ročníků na www.ceskyslavikmattoni.cz. A při té příležitosti můžete prostřednictvím internetového formuláře poslat hlasy do letošního ročníku ankety svým favoritům.

Letos probíhá Český slavík Mattoni už po jednapadesáté. Ohlas začátku ankety naznačuje, že je stále svěží a atraktivní, a že česká hudba vzdor tlaku angloamerických hitů má stále obrovské množství příznivců. A to je dobře. Vyhlášení výsledků Českého slavíka Mattoni 2016 proběhne v Hudebním divadle Karlín 26. listopadu večer. Koncert bude jako obvykle přenášet přímým přenosem TV Nova.

Generálním partnerem ankety je minerální voda Mattoni, která dlouhodobě podporuje domácí hudbu a hlavně její nové tváře.

PARTNEŘI ANKETY ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2016

Tradičním slavičím partnerem je společnost Mary Kay, která patří mezi největší společnosti, které se věnují přímému prodeji pleťové a dekorativní kosmetiky. Přípravky Mary Kay® se prodávají ve více než 35 zemích světa a globálně celkový počet nezávislých kosmetických poradkyň převyšuje číslo 3,5 milionů. Dlouholetým partnerem ankety je společnost Dallmayr, která je na trhu už od 17. století. Od třicátých let minulého století patří mezi světovou špičku ve výrobě kávy a ve svých produktech přináší tradiční kvalitu i nejnovější trendy.

Další články z rubriky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

22. 2. | S bosýma nohama pobíhá po pódiích nejslavnějších světových scén, objevuje nepopsané hlasové rozsahy…

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…