Chystá Ozzy Osbourne překvapení pro Prahu?

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

I když v USA a v Evropě jde o velkolepou událost, zůstávalo u nás turné skupiny Heaven & Hell až dosud na pokraji zájmu. Je ovšem dobrý důvod čekat od pražského koncertu podstatně víc, než jen pořádný rockový nářez.

Dobře zasvěcení se již chystali na koncert do Polska či Německa, protože věděli, že v případě Heaven & Hell jde o sestavu rockových velikánů Black Sabbath z let 1980 - 1983 a 1991 - 1993, tedy období, kterému vévodilo dnes již legendární album Heaven And Hell. Vlastně jde o "sabaty" bez Ozzyho Osbourna, jehož místo za mikrofonem zaujala další osobnost rockové historie, Ronnie James Dio.

V nabitém kalendáři kapely se téměř na poslední chvíli podařilo najít termín také pro jedno pražské vystoupení. V pondělí 25. června tak vystoupí v holešovické T-Mobile aréně. Toto je již samo o sobě pro rockery svátkem, ale fakt, že den poté hraje v Praze sólově také Ozzy Osbourne, nabízí ještě víc, zcela ojedinělou příležitost. Nevyužijí bývalí spoluhráči pražské křížení koncertních cest k tomu, aby si v rámci show Heaven & Hell vystřihli společně s Ozzym některý z dávných sabaťáckých hitů?

Proslýchá se ledacos a jako jedna z dalších možností padla ta, že si to oba pánové, kteří se vystřídali na postu zpěváka slavné kapely, dokonce rozdají v pěveckém duetu! Informace přicházejí ze spolehlivých zdrojů a pokud by k setkání došlo, byla by to senzace dokonce v celosvětovém měřítku. Faktem je, že definitivní odpověď si Heaven & Hell nechávají až na svůj den D. Ani Ozzy Osbourne, kterého v poslední době zviditelnila především jeho rodinná reality show, nic určitého zatím neprozradí. Jen zřejmě není náhoda, že se o pražský koncert skupiny zajímá nemalý počet zahraničních médií.

Komentáře

Komentářů celkem: 1
BULLSHIT speedking 11. 6. 2007 | 23:50

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…