Dámy, podívejte se na ta těla... který z nich získá titul?

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Finále letošního ročníku soutěže Sympaťák roku proběhne 15. října 2011 od 20 hod. v Národním domě na Smíchově v Praze. Celkem 12 finalistů z České i Slovenské republiky změří své sympatie před zraky publika a odborné poroty.Umělecký ředitel soutěže - světoznámý fotograf Robert Vano, vidí naděje finalistů jako vyrovnané. "Vyhrát může opravdu každý z nich. Každý je sympaticky jiným způsobem." V porotě Sympaťáka roku 2011 bude vedle Roberta Vana řada osobností, např moderátor Jiří Pomeje, herečka Jitka Asterová, modelka Vlaďka Erbová, zpěvačka Heidi Janků a další.

Modelka Vlaďka Erbová, která zasedala v porotě již v loňském ročníku tvrdí, že: "Těch věcí, které dělá sympaťáka sympaťákem je několik. Měl by být komunikativní, milý, charismatický a vtipný."Na své místo v porotě se těší také moderátor Frekvence 1, Jiří Pomeje: "Zatím jsem byl porotcem jen v soutěžích žen a toto pro mě bude nová zkušenost. Sympaťák by měl být především normální chlap , hodně bude záležet, co z nich poleze až budou stát na jevišti."Heidi Janků, která je zároveň patronkou soutěže míní: "Pro mě je symbol mužských sympatií můj muž, Ivo. Zatím nemám vůbec představu kterému z finalistů bych dala nejvíce bodů, bude hodně záležet na tom, co předvedou na slavnostním finále.

Krom hlavní soutěže o Sympaťáka roku připravila produkce speciální soutěž pro širokou veřejnost Sympaťák roku Frekvence 1 Manner Open, kde mohou o titul Sympaťáka roku soutěžit téměř všichni muži. Hlasovaní probíhá na www.frekvence1.cz a vítěz získá luxusní 3D televizi a jeden z hlasujících pojede společně s vítězem soutěže do Las Vegas.
Také v letošním roce bude připraven nástěnný kalendář Sympaťák roku by Robert Vano. Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře podpoří vybrané charitativní projekty.

www.sympatak-roku.cz
STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!


Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…