Dan Nekonečný se označil za přírodní úkaz

| Autor: Pluspress | Rubrika: Kultura

Za přírodní úkaz sám sebe označuje Dan Nekonečný z kapely Šum Svistu. Lidé ho už prý chápou jako nedílnou součást této planety. Je svobodný a nenechá se ničím utlačovat, což mu činilo v minulém režimu značné potíže.

"To už je dnes naštěstí všechno pryč, nyní má každý možnost nejen přežívat, ale i s chutí prožívat," řekl agentuře Plus v klubu Meloun, kde právě zkoušel vystoupení se skupinou Vega.

Na stole před ním stály dvě láhve s podivným obsahem temné barvy a s plavajícími kusy čehosi neznámého. Prozradil, že je to jeden z afrodiziakálních nápojů a elixírů z kůry a kořenů nejrůznějších bylin, jimiž ho obdarovávají šamanové. Podle svých slov tak vyhání zlé konstelace kolem své osoby.

Od šamanů si přivezl nejen zázračné nápoje, ale i faraónskou hůl s královskou kobrou. Tu mu daroval mág z Egypta, zabývající se faraónskou historií. Další předmět, který měl i v klubu u sebe, byl žirafí ocas, jímž ho podaroval šaman od Kilimandžára.

"To vše mi zahání smutek a špatné nálady" konstatoval s úsměvem Dan Nekonečný a přiznal tak, že i na něj přijde čas od času nějaký smutek.
"Smutné nálady taky mám, ale vím, jak s nimi zatočit! Je to pro mě benzín, který buď mohu využít, nebo mě může porazit", konstatoval a vysvětlil, že při špatných náladách využije energii k nějaké tvůrčí činnosti.

"Ale může to být jakákoli jiná činnost, z níž budeme mít radost. Například žena si může udělat nový účes nebo upravit zahrádku. Chlap si zase může lehnout pod auto nebo opravit něco v domě. Zkrátka je třeba dospět k dobré věci," radí Dan Nekonečný, který dokonce založil prostřednictvím svého fanklubu Velvyslanectví království rozkoše.

"Příznivce a členy království rozkoše spojuje to, že by se rádi měli fajn. Je zde samozřejmě zakázáno se nudit a být smutný," usmál se Dan Nekonečný a dodal, že jako každé sdružení má i království své internetové stránky www.danielnekonecny.cz, vlajky a hymnu. (Plus)

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…