Demi Mooreová zastínila Charlieho andílky

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Populární hvězda Drew Barrymoreová si vyčítá, že jako producentka filmu Charlieho andílci: Na plný pecky připustila, aby ve filmu hrála i Demi Mooreová. Má totiž pocit, že původní andělskou trojku, tedy ji samotnou, Cameron Diazovou a Lucy Liuovou, zastínila.


Pokračování akčního snímku umožnilo Demi po třech letech návrat na stříbrné plátno, což podle Barrymoreové filmu v konečném důsledku uškodilo.
"S odstupem času mi připadne, že jen málokdo čekal na další příběhy původního holčičího tria. Většina fanoušků byla spíše zvědavá na filmový comeback Mooreové," řekla na adresu hvězdy filmu Striptýz osmadvacetiletá Barrymoreová.
"Je to celé jedna velká ironie. Demi dostala roli Madison Leeové, která měla ve filmu paradoxně opravdu andílky zastínit. A nakonec je zalehla i ve skutečnosti," dodala.

Ačkoliv už se Barrymoreová producentsky i herecky chystá na třetí díl Charlieho andílků, netají se tím, že bude ráda, když se jí vrátí peníze z druhého pokračování. "Zakázala jsem si špatnou náladu, i kdyby se druhý nebo třetí díl nevyvedl. Dvojka se ale určitě do očekávaného zisku dostane. Ještě nemáme čísla z celého světa," uvedla herečka, která si ale více než honoráře na andílcích cení atmosféry při natáčení.

"Práce na andílcích je k nezaplacení. Posledních šest let, které jsem nad andílky s Cameron a Lucy strávila, jsou úžasnou životní zkušeností. Staly se z nás nejlepší kamarádky. Pokud se mi podaří prosadit třetí scénář, jsem si jistá, že se vrátíme se stejnou vervou, s jakou jsme v prvním díle skončily," ubezpečila Drew Barrymoreová. (Korzo)

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…