Druhá řada seriálu Redakce začíná

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Seriál Redakce se opět vrací na obrazovky TV Nova. Na další osudy redaktorů Přílohy Denních listů se poprvé můžeme těšit ve čtvrtek 6. ledna, kdy začíná druhá třináctidílná řada. Kromě našich oblíbených hrdinů se opět setkáme s celou řadou zvláštních hostů v čele s finalisty SuperStar Juliánem Záhorovským, Šárkou Vaňkovou a moderátorkou Laďkou Něrgešovou.

Novou postavou Redakce bude nová vedoucí domácího zpravodajství Kateřina v podání Martiny Válkové. Ta nahradí dosavadní šéfku rubriky Alici (Barbora Kodetová), která se rozhodne přijmout lákavou nabídku z Bruselu. Na dálku tak musí řešit svůj vztah s Viktorem (David Matásek), jenž ještě před příchodem Martiny dočasně zastává její funkci.

Redakce zároveň vedle Zdeňka (Michal Novotný) přijme i dalšího stážistu Filipa (Vít Karas), který svému předchůdci pořádně šlape na paty a ve třetí sérii mu přichystá nečekané překvapení. Zdeněk zároveň od Lubora (Milan Šteindler) přebírá roli redakčního baviče a věčného glosátora. V závěru seriálu však musí Zdeněk řešit partnerskou krizi s Lindou.

S krizí se musí vypořádat i Lubor s Veronikou. Podaří se jim udržet jejich manželství? Lubora čeká také povýšení, o které však nestál.
Jednou z ústředních postav se stane všudybyl Mrázek (Jiří Ployhar), z jehož úst opět zazní oblíbená věta: “Jsem přece schopnej“.

Kromě protagonistů soutěže Česko hledá SuperStar vstoupí do Redakce i celá řada známých osobností. Mezi hosty nebudou chybět dvě miss, Karel Šíp si zahraje německého turistu, Jan Rosák majitele masokombinátu.

zdroj: TV Nova

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…