Eva Pilarová je na zajíčky!

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Zpěvačka Eva Pilarová(70) chystá velké koncertní turné. Zazpívá na něm své slavné duety. A její původní partnery zastoupí zpěváci o mnoho let mladší. Když jim Eva Pilarová nabídla spolupráci, byli nesmírně nadšeni.Například Petr Muk se představí v duetu Ach, ta láska nebeská, rocker Aleš Brichta v songu Hallo Satchmo z filmu Kdyby tisíc klarinetů, všichni tři pak v nestárnoucím hitu Oliver Twist. Sólista Monkey Business Matěj Ruppert si s jubilantkou dá Tam za vodou v rákosí a současná hvězda Vojta Dyk legendární Dotýkat se hvězd. V duetu Hey Paula se představí zpěvaččin souputník Pavel Sedláček, v bloku s Petrem Vondráčkem a jeho skupinou Lokomotiva zazní překvapivě pojaté Summertime, na dvou koncertech bude hostovat také Petr Bende.

"Je to pro mne obrovská čest, že mě Eva pozvala," říká Petr Bende a dodává: "Ani na chvíli jsem nezaváhal."A stejné pocity mají i ostatní hosté. Montiho čardáš zahraje Evě Pilarové slavný houslista Pavel Šporcl. Na závěrečných pražských koncertech pak navíc vystoupí Jiří Suchý, Petra Janů, Pavel Vítek, harfenistka Zbyňka Šolcová a "ohňový" Dan Nekonečný.

A právě Nekonečný Evě slíbil, že na své exotické cestě, na kterou se právě chystá, se bude za úspěch turné modlit spolu s šamany.

Sama zpěvačka žertem říká, že jí přítomnost mladých mužů na scéně dělá dobře:
"Já jsem na zajíčky, ale jen co se zpívání týče, jinak jsem absolutně neškodná. Manželovi jsem byla vždycky věrná, víte, já si nechci komplikovat život."A její nejoblíbenější duet?

"To je těžké… Asi ´Tam za vodou v rákosí`, který jsme zpívali s Waldemarem Matuškou, a ´Láska nebeská`. Ale lidem se víc líbilo rákosí, je melodičtější. A ještě nesmím zapomenout na duet ´Je nebezpečné dotýkat se hvězd` s Karlem Gottem, ten jsem také měla moc ráda," prozrazuje Eva Pilarová.

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…