Ivana Milbachová: Jako zoufalá manželka bych měla rohlíky po kapsách

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

V seriálu Zoufalé manželky, dabuje herečka Ivana Milbachová (40) jednu ze čtyř hlavních postav, Lynette Scavovou v podání Felicity Huffmanové, matku čtyř malých hyperaktivních děti a manželku velmi vytíženého manažera Toma.

Dlouhou dobu si diváci Ivanu Milbachovou spojovali hlavně s postavou Doktorky Quinnové ze stejnojmenného seriálu, kde má tvář Jane Seymourové. Teď dostala svou druhou velkou roli v podobě Lynette a nemůže si ji vynachválit.

"Když se k nám dostal seriál Zoufalé manželky, nabídli mi, jestli bych chtěla dabovat právě Lynette. Nevěděla jsem tenkrát přesně, o co půjde, ale o to víc jsem teď ráda, že jsem tu roli přijala. Lynette má podobný smysl pro humor jako já, zato kdybych já měla místo jednoho dítěte čtyři, jako ona, asi by to bylo kruté.


Na křtu knihy Zoufalé manželky se setkaly (zleva) Valerie Zawadská, Martina Menšíková a Ivana Milbachová


Na místě Lynette bych asi chodila s každou ponožkou jinou, z kapsy by mi čouhaly rohlíky a rodinu bych každý den budila s výkřikem ´Zaspali jsme!´," vysvětluje s úsměvem herečka, která kromě dabování účinkuje také v Divadle v Řeznické a v Divadle v Dlouhé.

V současné době vysílá televize Prima druhou řadu Zoufalých manželek. V první řadě se Lynette jako vzorná matka a manželka starala o děti v domácnosti. Nyní si to s manželem Tomem vyměnila a nastoupila do zaměstnání.

"Druhá řada, která teď jde na obrazovkách, se pomalu blíží ke konci. Práva na další sérii zatím televize Prima nemá, takže nevím, jestli se dozvím, co čeká Lynette v dalším pokračování, ale určitě to bude velké překvapení, na tom je seriál postavený," dodává herečka.

Seriál Zoufalé manželky je ve Spojených státech stále hitem. Od roku 2004, kdy byl uveden první díl, stihl posbírat několik cen, mimo jiné 3 Zlaté glóby nebo 6 cen Emmy. Producenti plánují natáčet až do roku 2011, kdy by měla být dokončena sedmá, poslední série.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.