Jakub Kuba vydává desku Mezi nebem a peklem

| Autor: Pluspress | Rubrika: Kultura

Jakub Kuba, tvořící s Petrou Kruntorádovou moderátorskou dvojici ve Snídani s Novou, vydává své první album pod názvem Mezi nebem a peklem. Podobně podle jeho postřehů někdy vypadá i natáčení novácké Snídaně.

Na české hudební scéně není Jakub žádným nováčkem. Působí jako zpěvák v revivalové kapele STING REVIVAL PRAHA, která vznikla kolem něj a dalších muzikantů z pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka. Po zkušenostech s vydáním nové desky vidí kariéru začínajícího muzikanta jako velmi trnitou.

"CD vychází v půlce srpna," řekl Jakub Kuba. "Jmenuje se podle jedné písničky a taky trochu podle toho, jak se právě cítím. Buď se mi podaří všechno, co chci, nebo skončím špatně," dodává Jakub Kuba, který hodnotí celý proces vedoucí k vydání desky jako velmi trnitý.

"Ačkoli dělám v médiích a mám řadu kontaktů, tak jsem měl strašný problém sehnat vydavatele a vůbec někoho, kdo je ochoten vsadit na něčí prvotinu," přiznává Kuba. Naštěstí se na vzniku desky výrazně podílel Jarda Helešic, bývalý člen Support Lesbiens, který se ujal produkce. Rockpopovou kytarovou desku lze přirovnat i k Chinaski nebo Lucii.

Ve Snídani si s Petrou Kruntorádovou rozumí
"Ve Snídani moderuji každý čtvrtek společně s Petrou Kruntorádovou, se kterou si báječně rozumím. Jsme vzájemně vyvážená dvojice - já jsem takový prudič, který to žene dopředu, kdežto Peťa je naopak splachovací a drží mě zpátky. Doufám, že už nebude mít další děti, protože už tak toho má hodně a nerad bych o ni jako o kolegyni přišel," směje se Kuba. Jen ho mrzí, že je na obrazovce vidět jen jednou týdně.

"Zdá se mi to sice málo, ale TV Nova má zásadu, že každý den v týdnu bude jiná dvojice, tak se nedá nic dělat," říká Jakub Kuba, který prozradil na svoji úterní kolegyni Kateřinu Hrachovcovou několik přeřeků a úletů.

Expert na trapasy je Katka Hrachovcová
Kateřina úplně vykolejila Davida Hufa, mistra světa ve sportovním aerobiku, tím, že řekla, "že prdí". Dalšímu hostovi, náčelníkovi generálního štábu Armády ČR řekla do vysílání, že má rozepnutý poklopec. Jednou uprostřed rozhovoru plácla Katka svého kolegu Vítka Havliše po rameni, řekla "máš babu", a utekla ze studia.
"Perličky si užijeme i s hosty, kteří si s sebou přivedou zvířátka. Vzpomínám si na návštěvu ředitele pražské ZOO Petra Fejka, který si přinesl s sebou sovu. Měl ji na ruce a tvrdil, že během rozhovoru neuletí, že je klidná. Místo toho sova nedělala celou dobu vysílání nic jiného, než že kroužila po studiu. No a taky jsem si povídal se psy. Byli to vítězové psí soutěže psí agility, začali na mě štěkat, tak jsem na ně štěkal taky, a docela dobře jsme si popovídali," s úsměvem zavzpomínal Jakub Kuba. (Plus)

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.