Jan Kraus a Bob Klepl neuhnou před žádnou otázkou

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Interview, tak se jmenuje nová jevištní talk show Jana Krause a jeho dlouholetého kamaráda Bohumila Klepla, kterou poprvé představí 2. dubna v pražském Divadle Kalich.Populární herci slibují, že v ní zodpovědí jakékoli otázky, jež dostanou od diváků - ať už přímo z hlediště, anebo napsané před představením ve foyeru divadla. Každá repríza tedy bude neopakovatelným zážitkem, premiérou i derniérou zároveň, neboť to, jak se bude tato ojedinělá talk show vyvíjet, bude záležet jen na diváckých dotazech a na odpovědích hvězdných protagonistů.

V televizní Show Jana Krause kladete otázky vy, kdežto ve své nové talk show se změníte ze zpovídajícího ve zpovídaného. Je vám tato pozice příjemná?

Proto jsem se rozhodl nabídku Divadla Kalich přijmout. Považuji za důležité, mám-li tu šanci podívat se na ty, kteří na mě přijdou. A poslechnout si, co je vlastně zajímá. Jsem rád s lidmi v divadle nebo v sále. Je to pokaždé velká lekce.Skutečně žádný z dotazů nezůstane bez odpovědi? I ty, které by se týkaly vašeho soukromí? Umíte si představit, jak se vám bude na takové otázky odpovídat?

Nepřekvapí mě. Zajímalo by mě to asi také. Je naopak určitá profesionální výzva odpovědět na posté položený dotaz, jako bych na něj odpovídal poprvé.

Divadlo Kalich uvádí také vaši úspěšnou černou komedii Nahniličko. Přestože každé představení bývá dlouho dopředu vyprodané, už pár měsíců se v programu divadla neobjevuje. Proč tomu tak je a vrátí se Nahniličko na repertoár?

V dlouhé historii téhle inscenace se zhruba jednou za patnáct let stane, že jedna z jejích hereček otěhotní. Uvádění Nahnilička bylo přerušeno i v době, kdy jsme s Ivanou čekali našeho syna Jáchyma, proto je teď férové počkat, až se bude moci vrátit na jeviště Martha Issová.
POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!ČTĚTE TAKÉ:
Orbion: Portál pro cestovatele
Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…