Kajínka vidělo v kinech 600 000 lidí. Jubilejního diváka zadržela zásahovka v Praze

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Na projekci filmu Kajínek v Praze řádila policie. Diváky přímo v sále číslo 2 v Palace Cinemas na Novém Smíchově překvapila zásahová jednotka v plné výzbroji.„Dostali jsme varovnou zprávu, že zde dnes proběhne pokus o pořízení pirátské kopie filmu. Proto je přítomna policie a před projekcí vylosujeme diváka k osobní prohlídce,“ vysvětlil před začátkem filmu zástupce distributora.

Vylosovaného návštěvníka ale čekalo překvapení. Nebyl podroben prohlídce, namísto toho ho přítomný režisér filmu Kajínek Petr Jákl okamžitě zahrnul gratulacemi. Vylosovaný pětapadesátiletý muž se totiž stal divákem filmu Kajínek číslo 600 000.

Zásahová jednotka předala divákovi s číslem 600 000 oficiální předvolání na Filmpárty k thrilleru Kajínek, která proběhne ve středu 15. září 2010 v prostorách Občanské plovárny. Na Filmáprty budou v pořadí 600 000ímu divákovi filmu slavnostně předány dary od producentů.

„Tímto způsobem děkujeme všem divákům filmu a vylosovaného návštěvníka bereme tak trochu jako jejich zástupce. Pouze on se ale může těšit na dárkový balík k filmu a na to, že stráví jeden víkend s Volvem XC60 / SUV, které mu půjčí jeden z partnerů filmu Auto Hase,“ řekl bezprostředně po předání předvolání Petr Jákl.

„Máme ještě připravené ceny pro diváka, který bude mít pořadí 750 000. Věříme, že lidé budou na film stále chodit a že nám ceny nezůstanou na ocet,“ zadoufal na závěr Jákl.
Dosud nezveřejněné fotografie z natáčení filmu Kajínek

Zákulisí příprav milostných scén, poslední fotografie Vladimíra Dlouhého a mnoho dalších dosud nezveřejněných snímků z natáčení současného filmového hitu Kajínek, můžete vidět na webové stránce.

Režisér Petr Jákl nechal totiž ze snímků vytvořit fotoknihu a tu přihlásil do právě probíhající veřejné soutěže o nejhezčí CEWE fotoknihu. Právě na soutěžních stránkách je možné knihu s režisérovou anotací „Kniha, která odhalila vraha“ vidět a prolistovat. Diváci mohou knize dát svůj hlas a Petr Jákl tak může vítězit nejen v kinech, ale i v soutěži, do níž může svou CEWE fotoknihu poslat každý. „Aniž bychom to nějak ovlivnili, kniha má pořadové číslo 500 a navíc byla do soutěže zařazena v den premiéry filmu. Je to velká náhoda,“ komentuje účast knihy, která ovlivnila děj filmu Kajínek, marketingový manažer CeWe Color Petr Tureček.

ČTĚTE TAKÉ:
Jirásková vstala z hrobu a přišla k Mrtvýmu ptákovi


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.