Kapela Toxique: Konec punku!

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Spolupráce kapely Toxique a známého Salonu Petra Měchurová začala v rámci celkové změny image této jedinečné české kapely... Jak to celé probíhalo?Jak říká sama Klára Vytisková z Toxique: „Napsali jsme pár novejch písniček a zjistili, že nám k tomu neseděly hadříky, ve kterejch se producírujem po podiu. Připsali jsme další a lekli se toho, jak daleko jsou od světa sofátek a srdíčkovejch polštářků. Potřebovali jsme to celý naházet do jednoho šuplíku, pořádně s nim zatřást a těšit se z toho, co z něj pak vytáhnem.“

Následovala spolupráce se Studiem Najbrt a dalšími předními českými designéry a umělci, mezi které se zařadila i Petra Měchurová a výsledek jste mohli sami vidět v rámci několika prezentací včetně křtu desky na Designbloku 2010.

Premiéra, kde kapela představila svou kompletně novou image, se konala 9. 10. v Superstudiu Designbloku v rámci křtu nové desky Outlet People. Vedle nového zvuku, nového stylingu, nové stage, přišla Klára Vytisková na podium s novým krátkým střihem od Petry Měchurové. Celková proměna byla hodnocena velmi pozitivně, jak ohlasem publika, tak i podle následných recenzí.

“V novém kabátu se totiž neztratilo to zásadní – smysl pro silné melodie a charizmatický zpěv Kláry Vytiskové, který je stále rozpoznatelný... Toxique jsou zase o krok dál, jejich nová deska zní světově,“ říká hudební redaktor Honza Vedral.

Vedle nového CD a nového looku vznikla také nová kolekce s názvem MOJEMOJE Toxique. Jako samostatnou prezentaci jste ji mohli vidět v Superstudiu Designbloku.

ČTĚTE TAKÉ:
Trend vyhrazený jen pro modelky?!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…