Karel Gott je po operaci mimo ohrožení života, nadále však zůstává v nemocnici

| Autor: KF | Rubrika: Kultura

V úterý Karla Gotta operovali v pražské nemocnici IKEM. Podezření, že příčinou náhlé nevolnosti jsou srdeční obtíže, lékaři vyloučili. Nakonec se jednalo o náhlou příhodu břišní. Nyní už je zpěvákův stav stabilizovaný a Karel Gott se úspěšně zotavuje po operaci.

Na klinice kardiologie pražské nemocnice IKEM byl Karel Gott hospitalizován už v neděli. Kvůli zpěvákově klidu a soukromí se však rodina snažila zprávu utajit. Do médií se informace o lékařském zákroku dostala až ve středu. Oznámila ji zpěvákova žena Ivana.

Ivana také průběžně přes zpěvákův oficiální facebook podává zprávy fanouškům o aktuálním zdravotním stavu svého manžela. V médiích se před nedávnem objevily spekulace o tom, že Gott trpí problémy se srdeční chlopní a že jeho srdce bude v brzké době potřebovat operaci. I tyto zvěsti však Ivana Gottová na sociálních sítích vyvrací.

„Milí příznivci, chtěla bych vás informovat o tom, že manželovi se po operaci daří dobře, zotavuje se a rehabilituje. Přesto, že se Karel ke svému zdravotnímu stavu nechtěl konkrétněji vyjádřit, poprosil mne, abych celou věc uvedla na pravou míru. Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno. Přijali ho na kliniku kardiologie IKEM a po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní. Věřím, že budete respektovat jeho právo na soukromí. Karel vám všem zároveň děkuje za to ohromné množství povzbuzujících přání k brzkému uzdravení. Ivana Gottová.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…