Karel Gott je po operaci mimo ohrožení života, nadále však zůstává v nemocnici

| Autor: KF | Rubrika: Kultura

V úterý Karla Gotta operovali v pražské nemocnici IKEM. Podezření, že příčinou náhlé nevolnosti jsou srdeční obtíže, lékaři vyloučili. Nakonec se jednalo o náhlou příhodu břišní. Nyní už je zpěvákův stav stabilizovaný a Karel Gott se úspěšně zotavuje po operaci.

Na klinice kardiologie pražské nemocnice IKEM byl Karel Gott hospitalizován už v neděli. Kvůli zpěvákově klidu a soukromí se však rodina snažila zprávu utajit. Do médií se informace o lékařském zákroku dostala až ve středu. Oznámila ji zpěvákova žena Ivana.

Ivana také průběžně přes zpěvákův oficiální facebook podává zprávy fanouškům o aktuálním zdravotním stavu svého manžela. V médiích se před nedávnem objevily spekulace o tom, že Gott trpí problémy se srdeční chlopní a že jeho srdce bude v brzké době potřebovat operaci. I tyto zvěsti však Ivana Gottová na sociálních sítích vyvrací.

„Milí příznivci, chtěla bych vás informovat o tom, že manželovi se po operaci daří dobře, zotavuje se a rehabilituje. Přesto, že se Karel ke svému zdravotnímu stavu nechtěl konkrétněji vyjádřit, poprosil mne, abych celou věc uvedla na pravou míru. Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno. Přijali ho na kliniku kardiologie IKEM a po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní. Věřím, že budete respektovat jeho právo na soukromí. Karel vám všem zároveň děkuje za to ohromné množství povzbuzujících přání k brzkému uzdravení. Ivana Gottová.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…