Kateřina Kornová seriálovou hvězdou?

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Modelka Kateřina Kornová-Pařízková (41) neměla v poslední době zrovna na růžích ustláno. Přesto věří, že teď bude lépe. A umí stále překvapit nejen vytříbeným vkusem, ale i rozhodnutím přijmout roli v televizního seriálu.

TV Prima zakoupila práva k seriálu, který bude na českých obrazovkách zcela novým prvkem a má se odehrávat v postředí modelingu. Variace na slavnou telenovelu Ošklivka Betty už se v českém pojetí začíná rýsovat a castingy jsou v plném proudu. Zúčastnila se jich i Kateřina Kornová, která ale odmítla cokoliv dalšího prozrait.

Sexy blondýna, která bývá zařazována do první desítky nejlépe oblékaných žen v Čechách, v nedávné době zmizela z hledáčku médií. S manželem, podnikatelem Jiřím Pařízkem, který provozuje hotel v Kácově, odešla žít mimo Prahu. Její kadeřnický salón v Praze prosperuje, ona sama se stará se o dům, radí manželovi v podnikání a o víkendech mívá dům plný dětí. To když k jejím dvěma přijedou syn a dcera jejího manželůa z prvního manželství. Ona sama má s prvním manželem Jiřím Kornem dospívajícího Filipa, který trpí autismem, a Kristýnu, studující nyní taneční konzervatoř. Loni zatoužila po dalším miminku, ale přišla o něj.

"V poslední době se mi nijak zvlášt nedařilo, ale nechci si stěžovat," vyjádřila se nedávno, když se začala opět objevovat ve společnosti. "Prostě je doba, kdy se daří lépe, nebo hůř."

K dobrému přispěla určitě role v inscenaci divadla Illusion Čachtická paní, kterou jí nabídla její kamarádka Uršula Kluková. "Divadlo a život kolem něj mě moc baví, jsem za tu příležitost moc ráda," svěřila se před časem Korzu. Nebyla to její první herecká příležitost, Kateřina vystupovala v Divadle Jiřího Grossmanna ve hře Dívčí válka, Pravda o zkáze Titaniku nebo ve hře Loupežníci na Chlumu aneb Statečná Bibiána.

A i když se za profesionální herečku nepovažuje, kdo ví. Možná jí televizní role posune do nové, radostnější životní etapy.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.