Komiks o sexuální frustraci se zhmotní na jevišti

| Autor: MS | Rubrika: Kultura

„Od frustrací z vánočních nákupů vám nepomůžeme, za to vám pomůžeme ke spokojenému sexu,“ vzkazují divadelníci, kteří se rozhodli předvánoční atmosféru v Praze otřást třaskavým humorem divadelního zpracování komiksového bestselleru rakouského psychologa a humoristy Bernharda Ludwiga User’s Guide to Sexual Frustration (Praktický průvodce sexuální frustrací).

V sále Všebaráčnické rychty (Tržiště 23, Praha 1) bude čtyřmi večery, 15., 16., 17., a 19. prosince, zahájeno mezinárodní turné one man show, ve kterém se jako průvodce představí Gregory Fuller. Představení osciluje mezi stand up comedy a praktickým seminářem. Zdejšímu publiku se přibližuje žánr či druh představení, které požívají neobvyklé popularity v anglosaském světě. Na výsledné podobě večera se podílejí i sami diváci. Představení je uváděno v anglickém jazyce. Informace o vstupenkách a rezervace na http://pragueplayhouse.com.

User’s Guide to Sexual Frustration / Praktický průvodce sexuální frustrací byl původně vytvořen jako zábavný učební nástroj, s cílem pomoci partnerům zjistit, co od sexu vlastně očekávají. Nabízí odpovědi na otázky typu „Co ženy chtějí? Jak dosáhnout orgasmu? Jak rozplést tajemství sexu a vztahů? Díky důvtipnému interaktivnímu prostředku – mručení – publikum zjistí, jak snadné je sexuální frustraci definovat a jak ji porazit. Mezi záchvaty smíchu zbývá pro každého diváka dostatek prostoru, aby si uvědomil, že se některé věci týkají přímo jeho. Původní komiks je společným dílem profesora Bernharda Ludwiga, výtvarníka Tima Josta a literáta Günthera Payra.V Rakousku se stala komiksová kniha A Guide to Sexual Misery (v německém originále Anleitung zur sexuellen Unzufriedenheit) i divadelní představení trhákem. Bylo vydáno několik CD a DVD. Námět byl dokonce zpracován ve filmu. Více informací o knize i původním divadelním nastudování v němčině naleznete na http://www.seminarkabarett.com. Pražské nastudování show Praktický průvodce sexuální frustrací vzniklo díky sdružení Prague Playhouse, které se dlouhodobě věnuje propagaci anglicky mluveného divadla v Praze.

Gregory Fuller je ostřílený divadelní a filmový herec se zkušenostmi nasbíranými v Evropě i Americe. Vystupoval mimo jiné ve vídeňském Národním divadle a na předních scénách v Salcburku, Paříži, New Yorku a v Los Angeles.

zdroj: SMART Communication s.r.o.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…