Komiks o sexuální frustraci se zhmotní na jevišti

| Autor: MS | Rubrika: Kultura

„Od frustrací z vánočních nákupů vám nepomůžeme, za to vám pomůžeme ke spokojenému sexu,“ vzkazují divadelníci, kteří se rozhodli předvánoční atmosféru v Praze otřást třaskavým humorem divadelního zpracování komiksového bestselleru rakouského psychologa a humoristy Bernharda Ludwiga User’s Guide to Sexual Frustration (Praktický průvodce sexuální frustrací).

V sále Všebaráčnické rychty (Tržiště 23, Praha 1) bude čtyřmi večery, 15., 16., 17., a 19. prosince, zahájeno mezinárodní turné one man show, ve kterém se jako průvodce představí Gregory Fuller. Představení osciluje mezi stand up comedy a praktickým seminářem. Zdejšímu publiku se přibližuje žánr či druh představení, které požívají neobvyklé popularity v anglosaském světě. Na výsledné podobě večera se podílejí i sami diváci. Představení je uváděno v anglickém jazyce. Informace o vstupenkách a rezervace na http://pragueplayhouse.com.

User’s Guide to Sexual Frustration / Praktický průvodce sexuální frustrací byl původně vytvořen jako zábavný učební nástroj, s cílem pomoci partnerům zjistit, co od sexu vlastně očekávají. Nabízí odpovědi na otázky typu „Co ženy chtějí? Jak dosáhnout orgasmu? Jak rozplést tajemství sexu a vztahů? Díky důvtipnému interaktivnímu prostředku – mručení – publikum zjistí, jak snadné je sexuální frustraci definovat a jak ji porazit. Mezi záchvaty smíchu zbývá pro každého diváka dostatek prostoru, aby si uvědomil, že se některé věci týkají přímo jeho. Původní komiks je společným dílem profesora Bernharda Ludwiga, výtvarníka Tima Josta a literáta Günthera Payra.V Rakousku se stala komiksová kniha A Guide to Sexual Misery (v německém originále Anleitung zur sexuellen Unzufriedenheit) i divadelní představení trhákem. Bylo vydáno několik CD a DVD. Námět byl dokonce zpracován ve filmu. Více informací o knize i původním divadelním nastudování v němčině naleznete na http://www.seminarkabarett.com. Pražské nastudování show Praktický průvodce sexuální frustrací vzniklo díky sdružení Prague Playhouse, které se dlouhodobě věnuje propagaci anglicky mluveného divadla v Praze.

Gregory Fuller je ostřílený divadelní a filmový herec se zkušenostmi nasbíranými v Evropě i Americe. Vystupoval mimo jiné ve vídeňském Národním divadle a na předních scénách v Salcburku, Paříži, New Yorku a v Los Angeles.

zdroj: SMART Communication s.r.o.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.