Leoš Mareš: Moderování Českého slavíka se nebojím

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Od září moderuje v televizi Nova pořad Eso zpěvák Leoš Mareš a jak tvrdí jeho spolupracovníci, není v hitparádě jen postavou, která by přečetla text napsaný někým jiným. Do Esa vnesl nového ducha, sám si píše scénáře, podílí se na výběru klipů a vymýšlí nové a zajímavé rubriky. "Chci, aby bylo Eso hitparádou, která bude mít svou váhu," řekl Korzu Leoš Mareš.

Nyní se v Esu rozbíhá soutěž, z níž by měli diváci rozhodnout o nejoblíbenějším klipu tohoto roku. Vítězný divácký klip bude zveřejněn první prosincovou sobotu v rámci vyhlašování Českého slavíka 2003. A protože moderátorem Českého slavíka je letos Leoš Mareš, který je i spoluautorem scénáře, vyhlásí vlastně i vítězný klip.
Poprvé v novodobé historii vyhlašování prestižních slavíků bude slavnostní večer uvádět sám. "Splnil se mi životní sen. Nijak se toho nebojím a na tento večer se těším," prohlásil Leoš.

Přestože Eso není zdaleka jedinou Marešovou aktivitou, skutečně hodně se tomuto pořadu věnuje.

"Chci, aby se Eso stalo hitparádou, v níž se objeví skutečně zajímavé novinky, které bodují v zahraničí i u nás. Současně chci zachovat prostor pro české zpěváky, kteří jsou oblíbení a zajímaví. Proto máme v každém Esu hosta, s nimž si povídám v několika vstupech. A protože je při natáčení uvolněná atmosféra a sranda, myslím si, že diváci opravdu mohou během rozhovoru mého hosta více poznat a udělat si o něm správný obrázek," míní Leoš.

"Další věc, která v Esu chyběla, jsou ukázky z koncertů zahraničních hvězd. Když k nám přijede koncertovat nějaká zahraniční hvězda, o níž víme, že ji mají diváci rádi, snažíme se o takzvaný servis pro ty, kteří se na koncert nedostali. Prostě se snažíme, aby bylo Eso moderním pořadem, který bude informovat o novinkách a zajímavostech a zároveň bude zajímavý a vtipný," konstatoval Leoš Mareš. (Korzo)

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.