Lesbičky rozvášnily Milana Šteindlera

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Česká Miss World 2010 Veronika Machová a Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná dostaly atraktivní nabídku na focení kampaně k nově představovanému českému filmu Czech Made Man. Blonďaté krásky se při focení v ateliéru Jakuba Ludvíka odvázaly natolik, že přivedly do rozpaků i jednoho z hrdinů filmu, herce Milana Šteindlera. Ten později pózoval obklopen atraktivními dvojčaty, filmovými lesbičkami.Šteindler patří mezi hlavní hrdiny filmu, který byl ve středu představen českému publiku a přichází do českých kin. Jakub Ludvík fotil v ateliéru nejen Milana Šteindlera, ale pozval si i missky Machovou a Věrnou.


Na fotkách se sexy modelkami zapózoval i pravý Czech Made Man. Kdo je osobou, jejíž život inspiroval tvůrce natolik, že podle jeho životních zážitků natočili celý film v podobě české černé komedie? Věrná i Machová to vědí, české publikum se to ale zřejmě nedozví. „Focení bylo velmi zajímavě koncipované a pózování s reálným hrdinou celého filmu bylo zábavné. S Verčou, panem Šteindlerem, Jakubem Ludvíkem i živým hrdinou filmu jsme se hodně nasmály,“ prozradila k focení Věrná, ale totožnost modela na fotkách prozradit nechtěla.V novém českém filmu režiséra Zdeňka Řehořka založeném na skutečném příběhu ztvárnil hlavní roli Jan Budař, dále dostali příležitost Jana Krausová, Kateřina Brožová, Petr Čtvrtníček i Antonín Duchoslav. „Někteří herci měli jen jeden natáčecí den, ale jejich role byla pro sledovanou životní dráhu hlavní postavy zásadní a charakteristická.

Všechny role byly napsány podle konkrétních situací a osobností, které ovlivnily život skutečného českého byznysmena, předobrazu hlavního filmového hrdiny,“ upřesnil režisér filmu Zdeněk Řehořek a uvedl, že tvůrce i produkce filmu byli rádi, že epizodní úlohu přijal i bývalý prezident pan Václav Havel.

Více informací o filmu: www.czechmademan.cz

Komentáře

Komentářů celkem: 1
hezká fotka kristin 3. 5. 2011 | 16:11

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…