Marek Vašut žaluje bulvár: "Nejsem sexuální zvrhlík!"

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Herec a moderátor Marek Vašut (48) se pořádně naštval. Když si nedávno přečetl v jenom bulvárním listu, že má zvrhlé sexuální praktiky a armády mladých milenek, rozhodl se, že si to nenechá líbit.


"Jsem zvyklý, že se o mně píše kdeco. Ale všechno má své meze a hranice. Ten nactiutrhačný článek je už předmětem soudního řízení. Mám jen jednu čest a ty pomluvy prostě žaluji," svěřil se herec s image drsného chlapíka.
Že by mohl být otcem dítěte modelky Lucie Kuchtíkové, jak se také spekulovalo, vyvrátila nakonec sama modelka.

Marek Vašut zaujal v poslední době opět i ve filmech. Například v Románu pro ženy nebo v Bestiáři. Letos natočil tři filmové a televizní role, ve kterých hraje - jak sám říká - sám sebe.

"Jsou to opravdu tři zvláštní role. Kdybych byl hodně neskromný, tak bych řekl, že se stávám téměř žijící legendou, protože ve třech filmech jsem teď hrál Marka Vašuta. Ve filmu Vy nám taky šéfe, dále v jednom dílu televizního seriálu Comeback a pak v jedné epizodě slovenského televizního seriálu Panelák. Protože je mi osmačtyřicet, tak mě to docela těší. Ale já se teď nejraději věnuji moderování společenských akcí," přiznává Korzu Vašut.
Naposledy například uváděl v hotelu Paříž křest a dražbu kalendáře Krása stáří, kterou chce Nadace Taťány Kuchařové pomoci seniorům.Na podzim depresemi netrpí
Marek Vašut veřejně přiznává, že ho sužují čas od času deprese, že se ocitl i v situaci, kdy chtěl se životem skoncovat. Ale když přijdou mlhy, plískanice a pak zima, cítí se dobře a všechny příznaky choroby, kterou trpí, jsou ty tam.

"Podzim miluji, cítím se teď naprosto skvěle, natáčím dva detektivní televizní seriály Expozitura a První oddělení. V nich už nehraji detektiva, ale už spíše padoucha. A moc se těším na zimu, protože jsem náruživý lyžař. Věřím, že letos bude hodně sněhu," doufá herec.

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…