Missky odhalovaly tajemství plastické chirurgie

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Plastická chirurgie zažívá v posledních letech nebývale dynamický rozvoj. Každý rok přináší spousty novinek, díky nimž mohou odborní lékaři nabídnout svým klientům širokou řadu zákroků, které zmírňují estetické dopady stárnutí či odstraňují nejrůznější kosmetické defekty a nedostatky.

Rostoucí nabídka v oblasti plastické a estetické chirurgie však přináší také jeden drobný problém. Většina laiků bez lékařského vzdělání se v zákrocích plastické chirurgie přestává orientovat. Právě jim může pomoci unikátní kniha o plastické chirurgii, která v těchto dnech přichází na český trh.Populárně naučná publikace „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ je určena široké veřejnosti a jejím cílem je poskytnout nejzákladnější informace o oboru estetické medicíny. Měla by se stát jakýmsi odborným průvodcem pro všechny zájemce o korekci té či jiné kosmetické vady a současně je informovat o výhodách a úskalích plasticko-chirurgického nebo jiného léčebného zákroku.

„Estetická chirurgie a korektivní dermatologie včetně laserové terapie jsou v dnešní době nejvíce medializované obory. Protože široká veřejnost postrádala ucelenou monografii o estetické medicíně, rozhodli jsme se tento dluh napravit. A tak vznikla publikace, na které participoval výběr estetických chirurgů i korektivních dermatologů a která, jak doufáme, bude kladně přijata čtenáři,“ řekl na křtu knihy Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc, mezinárodně uznávaný plastický chirurg, který pravidelně zasedá v porotách soutěží Miss, a na jehož zákroky spojené s plastickou chirurgií se objednávají nejen české, ale i zahraniční celebrity.Kmotrami knihy se díky dlouholetému přátelství staly topmodelka Linda Vojtová, Petra Janů, Martina Jandová a Kateřina Sokolová. Příležitost křtu si také nenechala ujít MISS WORLD 2006 Taťána Kuchařová se svým přítelem nebo MUDr. Jan Cimický.ČTĚTE TAKÉ:
Ve dvaašedesáti byla moc stará na adopci. Teď porodila dvojčata!Další články z rubriky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

22. 2. | S bosýma nohama pobíhá po pódiích nejslavnějších světových scén, objevuje nepopsané hlasové rozsahy…

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…