Missky odhalovaly tajemství plastické chirurgie

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Plastická chirurgie zažívá v posledních letech nebývale dynamický rozvoj. Každý rok přináší spousty novinek, díky nimž mohou odborní lékaři nabídnout svým klientům širokou řadu zákroků, které zmírňují estetické dopady stárnutí či odstraňují nejrůznější kosmetické defekty a nedostatky.

Rostoucí nabídka v oblasti plastické a estetické chirurgie však přináší také jeden drobný problém. Většina laiků bez lékařského vzdělání se v zákrocích plastické chirurgie přestává orientovat. Právě jim může pomoci unikátní kniha o plastické chirurgii, která v těchto dnech přichází na český trh.Populárně naučná publikace „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ je určena široké veřejnosti a jejím cílem je poskytnout nejzákladnější informace o oboru estetické medicíny. Měla by se stát jakýmsi odborným průvodcem pro všechny zájemce o korekci té či jiné kosmetické vady a současně je informovat o výhodách a úskalích plasticko-chirurgického nebo jiného léčebného zákroku.

„Estetická chirurgie a korektivní dermatologie včetně laserové terapie jsou v dnešní době nejvíce medializované obory. Protože široká veřejnost postrádala ucelenou monografii o estetické medicíně, rozhodli jsme se tento dluh napravit. A tak vznikla publikace, na které participoval výběr estetických chirurgů i korektivních dermatologů a která, jak doufáme, bude kladně přijata čtenáři,“ řekl na křtu knihy Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc, mezinárodně uznávaný plastický chirurg, který pravidelně zasedá v porotách soutěží Miss, a na jehož zákroky spojené s plastickou chirurgií se objednávají nejen české, ale i zahraniční celebrity.Kmotrami knihy se díky dlouholetému přátelství staly topmodelka Linda Vojtová, Petra Janů, Martina Jandová a Kateřina Sokolová. Příležitost křtu si také nenechala ujít MISS WORLD 2006 Taťána Kuchařová se svým přítelem nebo MUDr. Jan Cimický.ČTĚTE TAKÉ:
Ve dvaašedesáti byla moc stará na adopci. Teď porodila dvojčata!Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…