Monika Absolonová chystá novou desku

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Poslední album s názvem Zůstávám dál vydala Monika Absolonová (31) v roce 2004. Poté hudební scénu na chvíli opustila a vrhla se do světa muzikálu. A i když roli Angeliky neopustí, rozhodla se vrátit na žebříčky hitparád, a to se svou v pořadí už šestou deskou.


"Musím ale říct, že ta deska je prozatím ještě v plenkách. Měla by vyjít někdy v první polovině příštího roku a já doufám, že bude hodně dobrá. Produkuje ji Michal David a název chci řešit až úplně nakonec, až budou všechny písničky pohromadě," říká zpěvačka.

Nedávno však měla však úplně jiné starosti, když jejího dvacetiletého bratra Marka na přechodu porazilo auto. Musel na operaci nohy a Monika, s níž si je Marek velice blízký, myslela především na to, aby vše dobře dopadlo.Na ptáky bude krátká
Na nové desce zazní i hit Janka Ledeckého Na ptáky jsme krátký, který si Monika předělala a poprvé zazpívala v soutěži České televize Souboj hitů.
"Původně jsme váhali, jestli ji zařadíme, ale teď už určitě vím, že ano. I proto, že bych k ní do Vánoc, popřípadě v lednu chtěla udělat i videoklip."
A proč právě tahle písnička? Monika k ní měla vztah už jako teenager, takže když ji dali z produkce České televize na výběr, aby si nějakou písničku do pořadu vybrala, neváhala.

"Ta písnička mi vždycky přišla hrozně fajn. Je vtipná, veselá a pro holku mi její název přijde úplně ideální," směje se Monika. "Ani jsem se ji nemusela učit. Když s ní totiž Janek vyšel, tak mně bylo nějakých šestnáct, sedmnáct let a měla jsem ji hrozně ráda. Pořád jsem ji poslouchala dokola a nedělalo mi problémy zazpívat ji od A do Z."

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…