Monika Žídková protančí podzim

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Největším zlomem v jejím životě bylo vítězství v soutěži Miss ČR, které vzápětí korunovala získáním titulu Miss Europe 1995. Ale Monika Žídková (30) brzy modeling a cestování po světě pověsila na hřebík. Vdala se, porodila dvě děti, žije v rodných Kravařích na severní Moravě a podniká se svým manželem v oboru kosmetiky. Do jejího spořádaného života vstoupila Česká televize, když jí nabídla vystupování v soutěži StarDance II …když hvězdy tančí.

"Jsem z toho ještě poněkud rozklepaná, abych to všechno zvládla. Ale vždycky jsem ráda tančila a tak představa, že najednou budu tancovat nejen kolem manžela a dětí, ale celý podzim v televizním studiu, mě docela okouzlila," přiznala Korzu Monika."Doma se především věnuji dětem. Mám šestiletou Nikolku, která právě začala chodit do první třídy, a dvouletého Davida. A k tomu funguji s manželem ve firmě. Bojím se, abych kvůli StarDance nechodila domů tak unavená, že už bych na rodinu neměla čas. Zatím to všechno klape, protože Česká televize mi vyšla vstříc a já mohu trénovat v Ostravě kousek od domova.

Mým partnerem je profesionální tanečník Jan Halíř, vicemistr republiky ve standardních tancích z roku 2006. Zatím se snažím, aby tréninky co nejméně zasáhly chod rodiny. Ale až přijdou přímé přenosy, pak to bude všechno naplno. Z toho se už pak vycouvat nedá. Doufám, že díky babičkám to všechno zvládnu.Účinkování ve StarDance je pro mne neočekávaný zásah do života. Vždyť titul Miss jsem získala před dvanácti lety, mám děti a bydlím mimo centrum veškerého dění," usmívá se Monika.

Na krásu má zaručený recept
S manželem podniká v oboru kosmetiky, takže se věnuje kráse žen. A ví, co jim má poradit.
"Manžel se především stará o firmu, já opravdu spíš o to, jak poradit ženám, aby dobře vypadaly. I když jsou potřebné nejrůznější kosmetické přípravky, tak ty samy o sobě ještě nic nezmohou. Důležité je naučit se být v pohodě, i když k tomu třeba není zrovna důvod.

A hlavně - umět odpočívat. Když je člověk odpočinutý, je to vidět na jeho pleti. I když podnikám v kosmetice, tak se sama moc nelíčím. Proto doporučuji pro krásu tuto kombinaci: méně líčidel a více odpočinku a vnitřní pohody. Ani ten nejluxusnější make-up nezakryje, když je žena nepřetržitě uhoněná, nespokojená a naštvaná," prohlašuje Monika Žídková.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

22. 2. | S bosýma nohama pobíhá po pódiích nejslavnějších světových scén, objevuje nepopsané hlasové rozsahy…

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…