Nechte si vytvořit nový účes a zároveň podpořte dobrou věc!

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

18. 6. 2015 se koná Redken střihaton - „střihací“ maraton, dobročinná akce na podporu Fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Kadeřníci z prestižních studií ostřihají i vás! Získáte perfektní účes a přitom pomůžete dobré věci.

Originální dobročinná akce REDKEN STŘIHATON se v České republice a na Slovensku koná od roku 2010. Několik desítek profesionálních kadeřníků absolvuje „kadeřnický maraton“ a střihá klienty, kteří se předem objednají obvykle přes internet. Své honoráře pak kadeřníci věnují na dobročinné účely. Letos peníze dostane NADAČNÍ FOND PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI A JEJICH RODINY. http://www.predcasnenarozenedeti.cz/

I vy můžete pomoci dobré věci

Služeb prestižních kadeřníků může využít kdokoliv. Stačí se jednoduchým způsobem zaregistrovat na http://www.redkenstrihaton.cz/. Zvolit si zde můžete město (Praha, České Budějovice, Chomutov, Teplice…), salon i konkrétního kadeřníka. Na každého klienta má kadeřník vyhrazenou hodinu času, ve které vám vytvoří perfektní střih, foukanou a finální styling.

Srdcem Střihatonu je Akademie Redken (Plzeňská 11, Praha 5, 150 00), kde budou od 9 do 21 hodin stříhat kadeřníci z těch nejlepších studií. Objednat se můžete k profesionálům z Florian Hair, Red, Hairborn, Red Ken, Mr. Image a dalších pražských kadeřnictví. Dále vám budou k dispozici studia Miracle v Českých Budějovicích, Black&White v Roudnici nad Labem, Le Charme v Chomutově a kadeřnictví Marty Moravcové a Jany Burdové v Teplicích. Každoročně tuto akci podporují i studia sítě BOMTON na několika pobočkách v Praze.

Hodinová péče špičkového profesionála vás bude stát 850 Kč (samozřejmě, můžete přispět i více, dobročinnosti se meze nekladou). Částku zaplatíte na místě v hotovosti.
Za odměnu si odnesete perfektní účes, dárek od značky Redken v hodnotě až 500 Kč a vědomí, že jste přispěli na dobrou věc.

Jak ještě můžete být prospěšní?

Pokud momentálně nepotřebujete ostříhat, a přesto byste chtěli pomoci rodinám předčasně narozených dětí, napište si o tričko z kolekce Žehlím si karmu na petra@predcasnenarozenedeti.cz. Výtěžek opět půjde na konto NADAČNÍ FOND PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI A JEJICH RODINY.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.