P. S. Miluji Tě

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Kultura

Holly Kennedy je krásná a chytrá a je provdána za lásku svého života – Gerryho. Když však Gerry náhle zemře, ztratí i Holly chuť žít. Jediný člověk, který jí může pomoci, tu již bohužel není. Nikdo nezná Holly lépe než Gerry. Takže to, co nachystal ještě před smrtí, se zdá jako dobrý plán.

Před tím, než Gerry zemřel, napsal Holly několik dopisů, které jí mají provázet nejen v jejím smutku, ale také ve znovuobjevování sebe sama. První vzkaz dorazí v den Hollyiných 30. narozenin ve formě dortu a k jejímu zděšení i nahrané magnetofonové pásky, kde jí Gerry nabádá, aby si vyšla ven a slavila. Během následujících týdnů a měsíců přichází neobvyklým způsobem další dopisy, každý z nich ji posílá do nového dobrodružství a každý také končí slovy: P.S. Miluji Tě.


Hollyina matka a její nejlepší kamarádky, Sharon a Denise, se začínají obávat, že Gerryho dopisy drží Holly stále připoutanou k minulosti, ale ve skutečnosti ji posouvají dál směrem k nové budoucnosti.V hlavních rolích se představí dvojnásobná držitelka Oscara Hillary Swank, která si toto ocenění za nejlepší herecký výkon vysloužila díky filmům Kluci nepláčou a Million Dollar Baby. Gerryho ztvárnil Gerard Buttler, kterého možná známe z filmů 300: Bitva u Thermopyl, bondovky Zítřek nikdy neumírá, Lara Croft Kolébka života či Fanton opery. V dalších rolí se objeví Lisa Kudrow, známá jako Phoebe ze seriálu Přátelé, Gina Gershon či Kathy Bates, která v minulost excelovala např. ve snímcích jako Misery nechce zemřít, O Schmidtovi, Titanic či Most osudu.Komediální drama P. S. Miluji Tě v režii Richarda LaGravenese uvádějí česká kina od 27. prosince 2007.

Foto: SPI International

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…