Paulová a Zedníček si váží své přátelské lásky

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Naši přední komediální herci Jana Paulová a Pavel Zedníček tvoří nerozlučnou a diváky vyhledávanou dvojici už neuvěřitelných sedmnáct let. Kmenové tváře pražského Divadla Kalich se momentálně potkávají na jevišti v pěti komediích, jejichž pojítkem je téma vztahu muže a ženy, nahlíženého z nejrůznějších úhlů pohledu.„To není náhoda. Lidi totiž většinou chodí do divadla za tématy, která důvěrně znají ze svého vlastního života. Rádi se přijdou podívat vlastně sami na sebe a když se zadaří, tak se i sami sobě zasmát. No a láska přece promlouvá do života každého z nás,“ vysvětluje Pavel Zedníček.

Když už v jeho odpovědi zaznělo slovo láska, každého asi napadne, zdali vroucí cit nezahořel během dlouhých let spolupráce také mezi ním a Janou.„Naše láska byla vždy přátelská a já si ji velmi vážím,“ reaguje Jana Paulová. Zároveň dodává, že i díky tomu s Pavlem nevědí, co je to ponorková nemoc. „My jsme napojení jeden na druhého. Já neudělám gag bez Pavla, aby mi na něj nenahrál, a naopak. Jsme jeden na druhém závislí. Hrajeme spolu až osmnáct představení měsíčně, v jednom autě křižujeme republiku, uznejte sami, že by byl velký luxus absolvovat takový zápřah ve vzájemné nevraživosti. Já jsem ženská a moje psychika se pohybuje v měsíčních cyklech. Když je chlap chytrý, což Pavel je, tak je v takových chvílích nad věcí,“ směje se herečka. „Oba jsme nekonfliktní a máme rádi klid a pohodu, v tom jsme si hodně podobní, v těch ostatních věcech se zase doplňujeme,“ dodává Pavel Zedníček.

Hereckou i lidskou souhru Jany Paulové a Pavla Zedníčka můžete obdivovat v komediích Divadla Kalich Natěrač, Bez předsudků, Drahouškové, Zamilovat se… a Láska naruby.


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!
Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.