Pohádky na dobrou noc

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Kultura

Večer před spaním nevinný příběh a druhý den úžasné dobrodružství. Co vše se může stát při čtení pohádek na dobrou noc by mohl vyprávět hotelový údržbář Skeeter Bronson, jehož život se navždy změní v okamžiku, kdy začnou ožívat pohádky.

Ty Skeeter vypráví své neteři a svému synovci na dobrou noc. Když se své rodině pokusí pomoci vyprávěním jednoho fantastického příběhu za druhým, vypukne zásluhou neočekávaného přispění dětí naprosté šílenství.

Příběh filmu uvádí do pohybu Skeeterova sestra Wendy, která ho požádá, aby dohlédl na její dvě děti, zatímco ona bude pár dní pryč a bude se snažit najít si práci. Udržet pohromu pod kontrolou se pokouší Wendyina zodpovědná kamarádka Jill, která se o děti stará během dne, zatímco Skeeter pracuje v hotelu.Bláznivými dobrodružstvími jsou tu myšleny pohádky, které Skeeter dětem vypráví na dobrou noc. Protože se mu nezamlouvají knížky, které mají v knihovničce, rozhodne se jim vyprávět vlastní příběhy a dovolí jim, aby se toho zúčastnily a pomáhaly mu s nimi. Jeho příběhy, které se odehrávají na Divokém západě, ve vesmíru, ve středověku i ve starověkém Řecku, v průběhu filmu ožívají a objevují se v nich některé povědomé postavy.Již samotný představitel hlavní role slibuje velkou zábavu. Adam Sandler přilákal ke spolupráci další výborné herce jako Courteney Cox, známou se seriálu Přátelé, Guye Pearce, který předtím vytvořil hlavní role např. ve filmech Warholka, Iluze lásky či Stroj času a mnohé další.Rodinnou fantasy komedii Pohádky na dobrou noc promítají kina v českém znění od 5. února 2009.

foto: Falcon

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…