Přípravy na pražský koncert Céline Dion vrcholí, předskakovat bude Lenka Filipová

| Autor: MS | Rubrika: Kultura

Světoznámá popová diva Céline Dion vystoupí poprvé v České republice v pražské O2 areně 26. června v rámci celosvětového turné Taking Chances. Koncert megastar a interpretky hitů „Falling into you“ a „My heart will go on“ proběhne na unikátním středovém pódiu.

Show, kterou Céline Dion přiveze do Prahy, je součástí světového turné Taking Chances. Koncert trvá dvě hodiny a je rozdělen do čtyř částí – soulové, rockové, popové a části inspirované cikánskou, španělskou nebo arabskou kulturou. Zpěvačku doprovodí osm tanečníků s desetičlennou kapelou.

Poprvé v historii O2 areny bude pódium umístěno uprostřed plochy. Výhledu na něj nebude bránit žádná konstrukce, protože veškerá kabeláž, zvuková a světelná technika budou zavěšeny nahoře, u stropu arény.

Unikátní uspořádání garantuje divákům na ploše i na tribunách skvělý zážitek z velkolepé show plné světel, hudby a tance, na jejíž přípravě se podílel Jamie King, známý ze spolupráce s Madonnou (Confessions World Tour), Christine Aguilerou (Back to Basics World Tour) nebo Ricky Martinem (Livin´ La Vida Loca World Tour).

Pódium, techniku a další vybavení přiveze do Prahy 21 kamiónů; hudebníky, tanečníky a technický personál dopraví k O2 areně 10 autobusů, 3 limuzíny a 3 minivany. Pro více než stočlenný tým Céline Dion bude v aréně připraveno 16 velkých šaten.

Před Céline Dion se s výběrem svých nejznámějších písní představí zpěvačka a šansoniérka Lenka Filipová.

V prodeji jsou stále volná místa do O2 patra na čtvrtém podlaží za 990,- Kč a velmi omezené množství vstupenek na plochu a do prvního patra. Vstupenky lze pořídit v síti terminálů SAZKA, v den koncertu i na pokladnách O2 areny. Rezervace je možná prostřednictvím internetových stránek www.sazkaticket.cz.

zdroj: BESTSPORT

Další články z rubriky

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…