Procházka je dohazovačem Brožové

| Autor: MS | Rubrika: Kultura

Dohazovačem stálokrásné Kateřiny Brožové se herec Aleš Procházka stal na prknech pražského Divadla Palace ve stejnojmenné komedii, kterou čeká 30. září premiéra.„S Kačenkou jsme sice v dětství chodili do jedné školy, ale v divadle jsme se zatím stále míjeli. Toto je naše první divadelní setkání a musím říci, že velmi příjemné“ prohlásil Procházka na otázku, jak se cítí na divadelní scéně vedle populární Brožové. Kateřina Brožová, kterou diváci znají spíše z televizních obrazovek, je coby divadelní herečka obsazována stále častěji. „Má horu talentu, je nesmírně pracovitá a, co si budeme nalhávat, je synonymem ženského charisma“ nechal se slyšet umělecký ředitel Divadla Palace Alexej Pyško.

Divadelní společnost AP-Prosper má před sebou již šestou sezónu a na svém kontě má již bezmála tisícovku představení. Pyško totiž vsadil nejen na zajímavá jména herců, ale také na velice oblíbenou skladbu repertoáru. V Divadle Palace je to tak už 5 premiéra.Dohazovač:
Úspěšná hra amerického autora Lawrence Romana se odehrává v luxusním bytě, kde žije Stephanie Millsová se svou matkou Grace. Emancipovaná, velmi bohatá osmatřicetiletá Stephanie či Stevie (používá totiž mužskou podobu svého jména), úspěšná manažerka, odejde od firmy, kde pracovala, protože si v poslední chvíli uvědomila, že jí pro samou práci a kariéru nezbyl čas na soukromý život, že si nestačila najít partnera, natož vdát se a mít děti, na které se už dlouho těší její čiperná matka Grace.Stevie se proto rozhodne jednat rázně, jak má ve zvyku: Její bývalý šéf jí doporučil Robina McFee, který pomáhá zámožným klientům při výběru vhodného partnera a který i jemu pomohl najít manželku. Suverénně se chovající Robin, zjevně úspěšný muž, očividně není sebevědomé Stevie sympatický a po chuti jí není ani tento způsob seznamování. Musí však Robinovi odpovědět i na intimní dotazy, jak si svého partnera představuje, jaké má na něj požadavky. Stejně jako Robin Stevie nijak neokouzlí ani první dva nápadníci, které za ní ze své stáje pošle. Avšak k všeobecnému překvapení po několika nečekaných zvratech všechno dobře dopadne - a na své si přijde i matka Grace.
Hrají: Kateřina Brožová, Dana Syslová, Aleš Procházka, Miloslav Mejzlík /Jaromír Meduna a Richard Trsťan, překlad Jiří Stach, režie Petr Hruška.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…

Dotazník

Dotazník

13. 4. 2017 | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.