Producentovi skupiny Tatu hrozí obvinění z pedofilie

| Autor: redakce | Rubrika: Kultura

Producent ruského dívčího dua Tatu, které má 10. února přiletět do České republiky na desetidenní turné, může být obviněn z pedofilie. Šéf britského televizního kanálu Channel 4 Richard Madeley ve svém večerním vysílání uvedl, že činnost Ivana Šapalova, který tatušky stvořil, "je na zvracení" a chce na něj podat žalobu k soudu.

Podání žaloby odůvodňuje tím, že ruské duo ve složení Lena Katinová a Julie Volkovová propaguje lesbickou lásku v nedospělém věku. Zdůraznil, že klip k prvnímu singlu natočenému v angličtině All the things she said, se stal "vzorem sladkých snů všech britských pedofilů", a proto nechce, aby se vysílal v britské televizi.

"Myslím, že je třeba zastavit tuto zvrhlost. Všechna rádia a hudební televizní kanály musí ze svého programu vyřadit písně Tatu. Vždyť nám říkají, že tyto dívenky praktikují lesbický sex, ačkoliv jim ještě není osmnáct let. (Lena Katinová se narodila 4. října 1984, Julie Volkovová 20. února 1985 - pozn. red.) Novináři píší, že jejich producent našel mezeru v showbyznysu, pedofilskou mezeru. Všichni tito zvrhlíci zaplavili naši zem," řekl Madeley ve svém večerním hudebním show.
Podat na Šapalovova žalobu k soudu chce, až vstoupí v platnost zákon o zvýšené odpovědnosti za sexuální přestupky, včetně pedofilie.

Představitelé nahrávací firmy Polydor, která vydává Tatu, odmítli záležitost komentovat.

Pikantní je, že možná už v těchto hodinách zaujala skupina Tatu první místo ve většině britských hitparád bez ohledu na to, že do Velké Británie na ohlášené turné údajně kvůli nemoci jedné z dívek nedorazila. Lena Katinová a Julie Volkovová se staly podle odborníků naprosto rovnocennými partnerkami takových hvězd, jako jsou Britney Spearsová a Aguilera.

Ohromující i pro západní producenty je skutečnost, že jen ve východní Evropě se prodal už milion exemplářů desek s jejich debutem "200 km po vstrečnoj". Skutečností také je, že skupina Tatu se už dlouho pohybuje v první desítce nejúspěšnějších hitů v zemích EU i USA.

Podle promotéra Aleše Daňka, který se podílí na zajištění turné skupin Tatu, by mělo dívčí duo přiletět do Prahy 10. února a vystoupit na pěti koncertech: v Hradci Králové 11. 2., v Brně 13. 2., v Ostravě-Porubě 14. 2., v Českých Budějovicích 17. 2. a o den později v Praze. (Korzo)

Další články z rubriky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

22. 2. | S bosýma nohama pobíhá po pódiích nejslavnějších světových scén, objevuje nepopsané hlasové rozsahy…

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…