Roman Vojtek by rád hrál v Carmen

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Vítěz loňské taneční soutěže StarDance, zpěvák a herec Roman Vojtek (35), prožívá v současné době doslova nervy. Zúčastnil se konkurzu na hlavní mužskou roli Juana v připravovaném muzikálu Carmen, který bude mít světovou premiéru v Hudebním divadle v Karlíne 2. a 3. října a dosud se nedozvěděl výsledek.


Roman s přítelkyní

"Jsem napnutý jako struna. Jasno by mělo být snad už v nejbližších hodinách. Rád bych si na prknech zahrál a zazpíval s Lucií Bílou, ale zda to dopadne, je otázka. Jsme na roli Juana čtyři adepti a jen dva získají smlouvu," svěřil se Korzu Roman.
Taktně pomlčel, že má oproti svým konkutentů jednu nespornou výhodu. Kromě zpěvu se totiž v Carmen bude i hodně tančit a Roman je v tomto směru zkušený harcovník.
"No, možná i to může sehrát nějakou roli při výběru, ale raději se nebudu předem radovat," dodal herec a zpěvák, který v současné době točí s režisérkou Marií Poledňákovou film Líbáš jako bůh.

"Je to takové příjemná komedie, kde hraji manžela na mateřské dovolené," vysvětlil nám Vojtek. Jeho filmovou partnerkou je Marta Issová, s níž má dvě děti. "Ona vydělává prachy, já se starám o domácnost a děti," prozradil Roman.

A na otázku, zda by chtěl být mužem na mateřské dovolené i ve skutečnosti, suše sdělil: "Chvilku bych to možná vydržel, ale určitě ne dlouho. Baví mne herectví, zpěv i tanec a bez těchto věcí si život nedokážu představit. Samozřejmě, že je rodina pro mne důležitá, ovšem bez jeviště a diváků být nemohu," dodal Roman Vojtek.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…