Sandra Lehnertová: "Herectví bych se ráda věnovala dál"

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Debutující herečka Sandra Lehnertová, která ztvárnila roli Jarmily ve filmu F. A. Brabce Máj, přiznává, že hraní není vůbec žádná legrace. Přesto by se mu ráda věnovala.

Studentku mezinárodních vztahů si pro roli Jarmily vybral na castingu sám režisér F. A. Brabec. Chtěl do filmu dva neherce, a to Sandra i její kolega Matěj Stropnický splňovali. Jak ale brzy poznala, hraní není jenom zábava, ale i tvrdá práce."Nejvíce mi dalo zabrat asi to nemluvení," smála se při vzpomínce na natáčení Sandra, která je v reálném životě upovídaná, ale ve filmu řekla sotva dvě věty.

"Pak určitě ta chvíle, kdy běhám jen v lehké košilce na kopci, protože tam byla strašná zima. A v neposlední řadě nesmím zapomenout na mravence, co mi lezli v jedné scéně po rukou. To byly asi moje nejtěžší okamžiky."
Sandra se musela také hned v několika scénách svléct, a to úplně do naha. Tyhle scény ji paradoxně velkou hlavu vůbec nedělaly.

"Nejdřív jsem si to absolutně nedokázala představit, ale po promluvě s režisérem jsem zjistila, že to na filmu nemusí být zákonitě to nejhorší. Moje okolí i moji nejbližší přátelé a rodina o tom věděli. Věděli dokonce i jak to probíhalo, takže z jejich reakcí jsem strach neměla. Kromě toho většina z nich viděla Kytici, kde bylo také poměrně dost erotických scén a dalo se to natočit vkusně, což si myslím, že se nakonec povedlo i tady."
Přestože Sandra studuje mezinárodní vztahy, po premiéře Máje se její kariérní plány radikálně změnily."Kdybych dostala nějaké další nabídky, určitě bych se věnovala filmu. To nebudu skrývat. Je to velmi zajímavá práce, kde člověk může být na pár chvilek úplně někým jiným a z úplně jiného století. Kde se vám tohle jinde poštěstí," vysvětlila Korzu Sandra.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

22. 2. | S bosýma nohama pobíhá po pódiích nejslavnějších světových scén, objevuje nepopsané hlasové rozsahy…

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…