Sandra Lehnertová: "Herectví bych se ráda věnovala dál"

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Debutující herečka Sandra Lehnertová, která ztvárnila roli Jarmily ve filmu F. A. Brabce Máj, přiznává, že hraní není vůbec žádná legrace. Přesto by se mu ráda věnovala.

Studentku mezinárodních vztahů si pro roli Jarmily vybral na castingu sám režisér F. A. Brabec. Chtěl do filmu dva neherce, a to Sandra i její kolega Matěj Stropnický splňovali. Jak ale brzy poznala, hraní není jenom zábava, ale i tvrdá práce."Nejvíce mi dalo zabrat asi to nemluvení," smála se při vzpomínce na natáčení Sandra, která je v reálném životě upovídaná, ale ve filmu řekla sotva dvě věty.

"Pak určitě ta chvíle, kdy běhám jen v lehké košilce na kopci, protože tam byla strašná zima. A v neposlední řadě nesmím zapomenout na mravence, co mi lezli v jedné scéně po rukou. To byly asi moje nejtěžší okamžiky."
Sandra se musela také hned v několika scénách svléct, a to úplně do naha. Tyhle scény ji paradoxně velkou hlavu vůbec nedělaly.

"Nejdřív jsem si to absolutně nedokázala představit, ale po promluvě s režisérem jsem zjistila, že to na filmu nemusí být zákonitě to nejhorší. Moje okolí i moji nejbližší přátelé a rodina o tom věděli. Věděli dokonce i jak to probíhalo, takže z jejich reakcí jsem strach neměla. Kromě toho většina z nich viděla Kytici, kde bylo také poměrně dost erotických scén a dalo se to natočit vkusně, což si myslím, že se nakonec povedlo i tady."
Přestože Sandra studuje mezinárodní vztahy, po premiéře Máje se její kariérní plány radikálně změnily."Kdybych dostala nějaké další nabídky, určitě bych se věnovala filmu. To nebudu skrývat. Je to velmi zajímavá práce, kde člověk může být na pár chvilek úplně někým jiným a z úplně jiného století. Kde se vám tohle jinde poštěstí," vysvětlila Korzu Sandra.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…