Šárka Vaňková se zlobí: finalisti SuperStar jsou póvl

| Autor: Korzo | Rubrika: Kultura

Studentka střední pedagogické školy, zpěvačka Šárka Vaňková (19), hodila školní tašku do kouta. Má prázdniny v divadle i ve škole a chce si je užít. K učení se ale musí v srpnu vrátit, protože jí ještě chybí jediná zkouška a to z výtvarné výchovy. Jinak vše zvládla, a tak si touží po celoročním vypětí trochu odpočinout.

"Muzikál mě baví a atmosféru a lidi v divadle Broadway mám moc ráda. Vážím si i toho, že jsou tam chytří kolegové, kteří se navzájem neshazují, ani mezi sebou, ani v médiích!" říká Šárka.


Když Šárka přemýšlí nad školou, tak by se někdy docela ráda vrátila do první třídy, ale představa dalších devíti let na základce jí zase rychle vrátí na zem.
V pořadí první stříbrná SuperStar a stále výraznější muzikálová hvězda ale nemá nijak na růžích ustláno. Na bulvár se vysloveně zlobí. Podle ní vůbec není pravda, že by se divadlem zabývala kvůli penězům a rozhodně neplatí, že by byla namyšlenou rozmazlenou barbínou, za níž ji nedávno označili.

"Hodně věcí se změnilo. Finalisté SuperStar mají dneska cejch nezajímavých nul, jsme najednou nežádnoucí póvl. A to pro hodně z těch, kteří nám před třemi lety tleskali a zbožňovali nás. Už jsem si na takové výpady téměř zvykla a nepřekvapují mě. Ale já se nedám, i když to samozřejmě bolí," říká Šárka rezolutně.


Chce soupeřit s Anetou
Zpěvačka přiznává, že by ráda jezdila po koncertech i s kapelou, ale to je opravdu drahý špás, který si zatím nemůže dovolit.
"Jen proto, že na to zrovna nemám, tak přece svou největší radost, zpívání, nepověsím na hřebík. Dneska je to těžký se prosadit, když člověk zrovna není národem vyvolená Aneta," stěžuje si Šárka.
Říká, že na rozdíl od Anety Langerové ostatním finalistům neprojdou ani malé chybičky.
"Já mám Anetu ráda, ale je pravda, že její postavení je o dost snazší. Proto já musím právě teď začínat od píky, tak, jako kdysi mí zkušenější starší kolegové. Ale nevadí mi to a nebojím se," prohlašuje.

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…