Seriál Ztraceni zdarma v kinech

| Autor: PR | Rubrika: Kultura

Zřejmě nejslavnější seriál současnosti Ztraceni (Lost) zná snad každý – a kdo jej ještě neviděl, určitě o něm alespoň četl. Nikdo jej ale dosud neměl možnost zhlédnout na obřím plátně v multiplexu!

První řadu seriálu nyní vysílá televize Nova, lostmánie v Česku odstartovala ovšem už před dvěma lety, když ji poprvé 22. ledna 2005 uvedl kanál AXN. Ten odvysílal už i řadu druhou a od 3. února chystá řadu třetí. Při této příležitosti nabízí jedinečnou šanci všem lostmaniakům, i těm, kteří dosud seriálu nepropadli: během dvou dnů – úterý a středy 30. ledna a 31. ledna – se budou postupně promítat první a druhá řada seriálu v kině Palace Cinemas ve Slovenském domě a v kinech sítě Cinestar v Hradci Králové a Ostravě od 14:00 do 02:00 hodin zdarma! Pro ty úplně otrlé, kterým nevadí téměř v kuse v kinosále prosedět všech 24 epizod, je pak na neděli 4. února připraven speciální maratón obou sérií najednou.

Jelikož kapacity kinosálů, i když prostorných, jsou přece jen omezené, je jediná podmínka, jak se do kina dostat: vyhrát vstupenku v jednoduché jednootázkové soutěži na oficiálních webových stránkách AXN www.axn.cz.


Třetí série Ztracených začíná tím, že Jack (Matthew Fox), Kate (Evangeline Lilly) a Sawyer (Josh Holloway) zjistí, v jakých problémech se ocitají jako zajatci „Druhých“, zatímco Locke (Terry O´Quinn) a Sayid (Naveen Andrews) se spojí s ostatními trosečníky, aby se je pokusili osvobodit. Kdo jsou ti „Druzí“ a co chtějí – to jsou hlavní otázky, na které se bude snažit třetí řada seriálu odpovědět. Ale k zodpovězení je toho mnohem víc: Jaké jsou motivy záhadné ženy, jedné z „Druhých“? Mohla by být novou láskou pro Jacka? Najde Penny Widmore ostrov a svou ztracenou lásku Desmonda? Najdou trosečníci způsob, jak komunikovat s vnějším světem? Ale mnohem důležitější otázka – co je tajemstvím ostrova?

Herci ve „Ztracených“ jsou seriálem pohlceni stejně jako my, protože nemají ani tušení, jak se v příštích momentech zachovají postavy, které hrají, nemluvě o příběhu samotném. Netuší, kdy sáhnou po scénáři, ve kterém se možná jejich postava objeví naposledy. A tvůrci neprozradí ani slovo, jen naznačují, že v nové sérii bude více citů.

Neztraťte se v těchto záhadách a počkejte si na odpověď. Sledujte od února 2007 seriál „Ztraceni“ na AXN.

Soutěž o vstupenky na promítání

S Dámou.cz a AXN můžete vyhrát také vstupenky na promítání. Odpovězte správně na soutěžní otázku.
Soutěž je ukončena. Vyhrávají: Martik69, luska, Vilka, Poyel, panisko, Eillo

zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Další články z rubriky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

Bobby McFerrin se po třech letech vrací do České republiky

22. 2. | S bosýma nohama pobíhá po pódiích nejslavnějších světových scén, objevuje nepopsané hlasové rozsahy…

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

Vyrazte do kina: v letní komedii zazáří legendární Raquel Welch

11. 7. 2017 | Od 13. července můžete v českých kinech shlédnout svěží letní komedii Milovník po přechodu, která…

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

Foo Fighters se po pěti letech vrací do Prahy, zahrají největší hity

19. 6. 2017 | 27. června se do Prahy vrátí slavná americká rocková skupina Foo Fighters. Kapela dorazí do České…

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

Tip na výlet: Zajeďte si do Českého ráje na Jičínský Food Festival!

9. 6. 2017 | 2 | S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského…