Sex 100 + 1

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Kultura

Jeden muž. Jeden seznam. Sto žen. A jedna pomsta. Některé fantazie jsou až příliš skutečné než aby mohly být skvělé. Aneb co dokáže jeden jediný e-mail v životě spokojeného muže, který má vše od krásné snoubenky po skvělou práci.

Roderick Blank je až protivně dokonalý mladý muž. Ve svých třiceti má skvělou práci výkonného manažera řetězce restaurací rychlého občerstvení, které se ovšem jako fast-food vůbec netváří, krásnou snoubenku Fionu Wormwood, se kterou se nemůže dočkat až si pořídí rodinku, což ovšem deprimuje jeho nejlepší přátele Zacka a Lestera. V den konání rozlučky se svobodou jeho život nabere neočekávaný směr, když anonymně obdrží zajímavý seznam. Jsou na něm všechny dívky a ženy, s nimiž kdy spal . . . . a také dívky a ženy, s nimiž teprve spát bude. Seznam nelze brát na lehkou váhu, první sexuální dobrodružství v budoucím čase se totiž opravdu uskuteční.

Přestože si Roderick myslí, že se jedná o další z vtipů jako kumpánů, nemůže myšlenky na seznam vypudit z mysli. Kdo by mohl vědět tolik intimních detailů z jeho života? A kdo by mohl předpovídat další „úlovky“? Dívá se na jméno č. 30 Carlottu Valdez a přemýšlí, jak a kdy k tomu dojde. V noc konání rozlučky se ukáže, že pravé jméno striptérky je skutečně Carlotta Valdez a další záhada seznamu je vyřešena. Tanečnice doslova přistane v jeho klíně, což se ovšem následně dozvídá č. 29 nebo-li snoubenka Fiona a ruší svatbu.


Roderick jde podle seznamu jméno za jménem. Rychlost jakým zvládá všechny schůzky nenechává chladnými jeho přátele, kteří mu radí seznam raději spálit. Nicméně po románku s Lesterovou okouzlující leč nepředvídatelnou veterinářkou se Roderich vrací se svých starých způsobům.


V pozadí těchto událostí stojí fatální žena přezdívaná tiskem Smrtící Nell, považovaná za „sériovou vražedkyni“ mužů a obviněná ze spáchání sexuálních zločinů: svedla muže, přivedla jim permanentní koma, zanechává za sebou řadu feministické poezie, ovšem načmáranou sprejem na zdech.


Je jim souzeno se sejít? A přežijí toto setkání oba? Komedii Sex 100 + 1 v hlavních rolích Simonem Bakerem můžete vidět na DVD v českém znění.Komentáře

Komentářů celkem: 2
uz jsem to nasla SEX and DEATH 101 Gaba2 21. 1. 2009 | 12:21
neznate nekdo tenhle film v anglickem originale? Diky Gaba2 21. 1. 2009 | 12:11

Další články z rubriky

Dotazník

Dotazník

13. 4. | Pomozte nám rozvíjet Váš oblíbený web.

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

Konec léta se blíží, rozlučte se s prázdninami hudbou

10. 8. 2016 | Jeden z posledních festivalu, který nám letošní sezóna dopřeje, je zavedený Rock for Churchill. Ten…

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

1. 8. 2016 | V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak…

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

Jsme superlidi, vzkazují v emotivním videu paralympionici

20. 7. 2016 | Velmi dojemné video v posledních dnech ovládá sociální sítě. Trailer k letošním paralympijským hrám…