„MUŽ“: Už známe naši „ženu“

| Autor: redakce | Rubrika: Láska a vztahy

Manuál úspěšné ženy ve spolupráci s Nadačním fondem SLUNCE pro všechny vybral konkrétní ženu, které bude věnován výtěžek z prodeje náhrdelníku, který pro tyto účely vytvořila společnost Pearl Bohemica.

„Výtěžek z prodeje bude věnován slečně Kateřině Prinzové a věříme, že jí částka alespoň zčásti pomůže v jejím životě,“ říká Eva Čejková. Slečnu Kateřinu pomohla vybrat paní Blanka Dvořáková z Nadačního fondu SLUNCE pro všechny.
„Katka je velmi komunikativní dívka, má ráda společnost a baví ji pečovat o druhé,“ říká o Katce Blanka Dvořáková.

Katka je absolventkou Soukromé školy Slunce v Unhošti, splnila zde povinnou školní docházku a závěrečnými zkouškami v červnu 2000 ukončila tříleté studium Praktické školy, kde byla zaučena v pomocných pracích péče o rodinu a v domácnosti. Kateřina také v roce 2003 absolvovala pokračovací kurz pro absolventy Praktické školy. V současné době Katka bydlí v Domově dobré vůle na Nouzově, kam se musela uchýlit díky vážné situaci ve své rodině. V rámci Centra služeb Slunce všem vypomáhá jako asistentka u dívky s kombinovaným postižením. Sama Katka má lehké postižení a proto se dovede velice dobře vcítit do situace podobně handicapovaných lidí.

A co je Katčin největší sen v současné chvíli?
„Přála by si i nadále a ještě více pomáhat těm, kteří jsou na tom ještě hůře než ona, ale k tomu potřebuje být zdravá a zdraví by jí zlepšil léčebný pobyt, který je pojišťovnou VZP hrazen z části a Katka by chtěla doplatek financovat právě z této vybrané částky,“ říká o Katce paní Dvořáková.

Máte zájem si náhrdelník zakoupit? Ozdobit se elegantním doplňkem a ještě mít hřejivý pocit z toho, že koupí šperku jste pomohli ženě, která třeba neměla tolik štěstí v životě jako vy, je přece nádherný pocit!

Náhrdelník bude k zakoupení na I. výroční konferenci (26. května 2007 v Grandhotelu Bohemia) „Manuálu úspěšné ženy“ a poté na internetových stránkách www.manualzeny.cz, které budou spuštěny ve stejný den a kde si jej budete moci objednat na dobírku. Cena náhrdelníku činí 150,- Kč a celá částka z prodeje je věnována vybrané ženě. Pokud byste jej chtěli objednat již dnes, můžete tak učinit prostřednictvím emailu: info@manualzeny.cz. Děkujeme!


O projektu Manuál úspěšné ženy
Projekt vznikl ve společnosti ConPro, záštitu nad ním převzala paní Eliška Hašková Coolidge, držitelka ocenění „Významná Češka v zahraničí“. Mezi speakery na konferenci vystoupí: Miroslava Němcová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Milada Karasová, majitelka světoznámé modelingové agentury Czechoslovak Models, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., vedoucí lékař kliniky Esthé, Vlasta Libotovská, kosmetička a majitelka kosmetických salónů VALI, Heidi Janků a Jaroslava Křepelková, majitelka vlasového studia Simply Hair, PhDr. Marta Boučková, psycholožka, Ing. Miroslav Ševčík, předseda Liberálního institutu a MUDR. Jan Cimický, vynikající český psychiatr.

O Nadačním fondu SLUNCE pro všechny
Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Více na www.slunce.info.

O společnosti PEARL BOHEMICA
Český výrobce tradida Karasová, majitelka světoznámé modelingové agentury Czechoslovak Models, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., vedoucí lékař kliniky Esthé, Vlasta Libotovská, kosmetička a majitelka kosmetických salónů VALI, Heidi Janků a Jaroslava Křepelková, majitelka vlasovéanou Sedláčkovou a dalšími. Více na www.pearlbohemica.eu.


zdroj: ConPro, s.r.o.
www.manualzeny.cz

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

ŽANETA (43): Můj manžel se nechce vzdát milenky

ŽANETA (43): Můj manžel se nechce vzdát milenky

Dnes | 17 | Žaneta nemá zrovna šťastné období. Přišla na to, že ji manžel podvádí, a neví, jak situaci řešit.…

7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou

7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou

Včera | Myslíte si, že muži jde při sexu především o uspokojení a drobností kolem si nevšímá? Omyl! Chlapi…

ROMANA (47): Můj milenec je manžel mojí šéfové

ROMANA (47): Můj milenec je manžel mojí šéfové

16. 11. | 15 | Romana po rozvodu netoužila po žádném vážném vztahu, tak si našla ženatého milence. Jaký to asi…

Potvory dostanou, co chtějí! Naučte se jejich fígle!

Potvory dostanou, co chtějí! Naučte se jejich fígle!

15. 11. | Také se vždycky divíte, že muži leží u nohou těm největším potvorám? Možná je nejvyšší čas se od…