Komentáře ke článku

ADÉLA (33): Odmítla jsem muže svých snů. Jak ho…

16. 4. 2017 | Adéla už dlouho touží po rodině a klidném životě s manželem a…

Přidat příspěvek
farah.farah Reagovat 18. 4. 2017 12:48

mně to připadá poněkud absurdní..........žili spolu, nebylo jí s ním dobře, protože na ní neměl tolik časo kolik ona potřebovala a furt se hádali, ale je to pan pravý? Dle čeho tak proboha soudí? Mi přijde že to je celé založené na nějakém ilutorním oúpocitu, že si pamatuije už jen to hezké a vytěsnila to, co jí vadilo dříve a prav děpodobně by jí vadilo i nyní.

SandraN Reagovat 16. 4. 2017 11:02

Asi by ji zpátky vzal, kdyby neměl tu známost. Sice by jí asi už tak nevěřil, ale na druhou stranu, myslím, že by to už neudělala, je vyučená. Jo, pozdě bycha honit. Škoda, protože na ty, s nimiž jsme neměly možnost strávit život, většinou celý zbytek života vzpomínáme. Adéla je z těch žen, které mají laťku velmi vysoko. Na sebe, svou práci, své koníčky, na partnera, a bohužel asi právě na to dojela. Některým ženám stačí, že s ní partner žít chce, dovedou ustupovat i v zásadních věcech a jsou spokojené s tím minimem, co mají. Že spolu bydlí, že vyjdou s penězi, a nějaké trávení volného času v cizině si třeba ani nepřipustí, není to pro ně. Adélo, útěchu mám pro Vás jednu: Ve Vašem věku život zdaleka nekončí. Já toho správného potkala daleko později. Držím palce. Už se neohlížejte. Udělala jste vše, co se dalo. On to odmítl, nevracejte se. Nedá se nic dělat. Za sebe Vám řeknu, nic Vám nechybělo. Měla jste nadstandard ve všem. Rozhodla jste se sice špatně, ale když i vy slevíte, partnerský život čeká i Vás.

Elynor Reagovat 16. 4. 2017 10:33

Typický případ ženy, která neví, co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane. Napřed chce volnomyšlenkáře, co ji nebude omezovat, a když ho má, tak ho chce omezovat a mít ho jen pro sebe. A diví se, že se mu to nelíbí, hádá se, a nakonec místo nějakého pokusu o řešení situace z toho uteče. Pak se vrátí, a je překvapená, že pán nepočkal :-)) Upřímně - byl by hloupej, kdyby ji chtěl zpátky. Zapomenout a hledat jinde, a poučit se z minulosti, aby nedělala podruhé stejnou chybu.

Rambíša Reagovat 16. 4. 2017 10:29

Asi je to jen Adélina domněnka,že to byl "muž jejích snů"! Spíše mi připadá,že dodatečně,když nemá nikoho,si dělá iluze.Nejlepší bude,když si najde někoho nového,vracet se dvakrát do stejné řeky nelze,on má pravdu v tom,že na ni nebyl spoleh!

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit