ADRIANA (39): Můj tchán se mnou flirtuje, začíná být dotěrný

| Autor: MP | Rubrika: Láska a vztahy

Adriana řeší malé rodinné drama, o kterém nechce nikomu říct. Jestli ale něco brzy neudělá, mohly by z toho být pěkné nepříjemnosti. Jak se zbavit otravného tchána?

ADRIANA (39): Můj tchán se mnou flirtuje, začíná být dotěrný

Že je můj tchán pěkný proutník, o tom si odjakživa šušká celé město. Viděla jsem jeho fotky z mládí, kdy býval opravdu pěkný chlap, a chápu, že o ženy neměl nouzi. Bohužel nemá to štěstí a nezraje se šarmem a do krásy jako jiní muži. Naopak, je vidět, že ho vrásky a další věci se stárnutím spojené děsí a snaží se za každou cenu vypadat mladě, takže si barví vlasy, snaží se moderně oblékat, jezdí ve sporťáku… Výsledek je samozřejmě spíš ten, že působí víc slizce než sexy. Nechápejte mě špatně, mám svého tchána ráda, je vtipný, chytrý a milý, jen prostě nezvládá stárnutí. A neovládá ani svoji touhu po ženách.

Občas dost lituji svoji tchyni, která je naprosto zlatá. Co jsem se dozvěděla, tchán střídal ženské odjakživa a původně i ona měla být jen rychlovka, ale nakonec se do sebe zamilovali a začali spolu chodit. I tak si ale myslím, že nebýt toho, že tchyně otěhotněla, byl by tchán dodnes svobodný mládenec a neustále na lovu. Manželství ho ale nezklidnilo, se svými avantýrami pokračoval i po svatbě a že jich bylo! Až poslední roky se hodně zklidnil, ale přičítám to spíš tomu, že o něj mladé ženy už nemají takový zájem (ani se jim nedivím), a tak nemá moc příležitostí.

Jestli tchyně ví o všem, co její manžel vyvádí, nemám tušení. Buď musí být úplně slepá a myslí si, že má nejlepšího manžela na světě, protože až na svou posedlost ženami je tchán opravdu fajn, nebo ví všechno, a má ho natolik ráda, že dělá, že nic nevidí. Těžko říct, nikdy jsem s ní o tom nemluvila a ani nemám odvahu. Vlastně jsem to donedávna nemusela řešit. Když jsem se před lety dala dohromady se svým manželem Petrem, přijali mě do rodiny, jako bych byla jejich vlastní, a také mě tak vždycky brali. Ale to se právě s tchánem nedávno pokazilo.

Je pravda, že dost podivná situace se odehrála už před lety na naší svatbě. Tchán se na ní pořádně opil a slušně vyváděl. Tchyni nebylo moc dobře, a tak odešla spát relativně brzy, takže měla „myš pré“. To, že se opil, mu samozřejmě nezazlívám, svatba se musí řádně oslavit. Jenže v něm se probudily staré choutky lovce a začal útočit na všechny družičky a kamarádky, které ho samozřejmě odmítly.

Nakonec se zaměřil na moji mladší sestru a ta ho za žádnou cenu nemohla setřást. Ve finále jí nezbylo nic jiného, než mu jednu vrazit, protože si nechtěl nechat vysvětlit, že o něj opravdu nemá zájem. Tuto scénku jsem naštěstí viděla jen já a se sestrou jsme si ji nechaly pro sebe. Omlouvaly jsme to alkoholem, manžela jsem tím nechtěla zatěžovat a tchán si stejně druhý den nic nepamatoval. Navíc musím říct, že od té doby se nic podobného neopakovalo. Až pár týdnů zpátky se situace zvrtla.

Tchyně měla narozeniny a oslava byla opravdu veliká. Pronajal se hotel, kde jsme i přespali, přijelo příbuzenstvo a spousta přátel… Tchán se opět opil a tentokrát si jako cíl vybral mě. Nejdřív to vypadalo nevinně, výborně jsme si popovídali a já si říkala, jaké mám štěstí, že mám tak fajn příbuzné. Jenže tchán si naše důvěrné povídání vyložil jinak a pokusil se mě políbit! Utekla jsem a další den jsem dělala, že se nic nestalo, jenže on si to tentokrát pamatoval.

Od té doby na mě neustále dotírá, snaží se se mnou zůstat o samotě, nenápadně se mě dotýká a podobně. Několikrát jsem mu vysvětlila, že je mi odporný, ale on se jen směje a říká, že není žena, kterou by nedostal. Vůbec nebere ohledy na svého syna ani ženu a asi moc dobře ví, že nejsem schopná jim to říct, protože je mám oba moc ráda a nechci jim ublížit…

Další články z rubriky

Pomluvy, sex, prosby: 6 věcí, kterým se po rozvodu vyhnout

Pomluvy, sex, prosby: 6 věcí, kterým se po rozvodu vyhnout

Dnes | V Čechách se rozvádí každé druhé manželství. Potkal rozvod i vás a nevíte, jak se s ním vyrovnat?…

SILVIE (44): Vyměnily jsme si se sousedkou muže, lidi to nechápou

SILVIE (44): Vyměnily jsme si se sousedkou muže, lidi to nechápou

Dnes | 2 | Silvie měla spokojené manželství, ale přesto se nakonec zamilovala do souseda. Myslela si, že půjde…

Hnusí se vám polykání spermatu? Zvažte to, podle lékařů je to zdravé!

Hnusí se vám polykání spermatu? Zvažte to, podle lékařů je to zdravé!

19. 9. | Muži to milují, ženy většinou nesnáší. Máte při orálním sexu problém s polykáním spermatu, i když…

MIRKA (48): Opustila jsem manžela, byla to chyba. Teď se chci vrátit

MIRKA (48): Opustila jsem manžela, byla to chyba. Teď se chci vrátit

18. 9. | 4 | Mirka má pocit, že si zkazila život. Podlehla touze a opustila manžela kvůli mladšímu muži. Teď…