Dárky na internetu - Hračky pro děti

| Autor: MS | Rubrika: Láska a vztahy

Vánoce jsou zde hlavně pro děti, a tak nakupujeme především hračky a znovu hračky. Hračkářství však najdete i na internetu a není jich málo.

www.dumhracek.cz
Obchod je přehledný, má jen několik kategorií a nabízí mnoho zajímavých hraček, které jsou známé z televizní obrazovky. Malé čarodejnice Witch, štěkající a chodící pejsek Bobby, Ranga – Tanga veselý opičák a nejlegračnější kamarád, nezničitelné auto na dálkové ovládání Regenerator, společenské hry na téma Harry Potter nebo Pán prstenů, smraďoši, filmové postavičky a doplňky Harry Potter, Pán Prstenů, Spiderman 1 i 2, Xena.
Zajímavé jsou modely letadel s pohonem na stlačený plyn a malý počítač či notebook pro malé děti již od 3 let.

www.legacek.cz
Jde o obchod, který se zaměřuje především na Lego, ale má i další zajímavý široký sortiment. Lego je zde základ. Pokud scháníte nějaký netradiční kousek, nebo Lego, které jinde jinde nenajdete, tak vězte, že zde najdete kompletní sortiment. Oblíbené je Lego Technic pro starší kluky, Lego Harry Potter pro všechny děti, Lego Belville pro děvčátka a pro nejmenší je tu Lego Duplo nebo Baby. Sortiment Lega je prostě tak široký, že je někdy složité se v nabídce vyznat.
Legáček však nemá jen Lego, ale i další značky. Zaujaly nás především krásné dřevěné mašinky Tomáš. Koupit můžete i hračky, houpačky, domečky a klouzačky na zahradu.

www.dino.cz
Hračkářství Dino má přehledný design, a tak se dobře vybírá. Nabízí široký sortiment Lega, auta, dětská vozidla, panenky, autodráhy a vláčky, skluzavky, houpačky, stavebnice, tvořivé hračky, stavební stroje, nářadí, Baby Born, Bruder - auta, kočárky pro panenky, puzzle, hry a modely. Kromě hraček můžete koupit i autosedačky, kočárky a potřeby pro miminka (přebalovací pulty, nosiče, postýlky, ..).www.caryfuk.cz
Design čáryfuka je sice trochu neladící a používá rámce, ale sortiment je až překvapivě široký. Můžete koupit všemožné potřeby pro děti (chodítka, přebalování, kočárky, pleny, nábytek, ..) Když kliknete na hračky, můžete vybírat z hraček na zahradu, Chicco, Lamaze, mašinka Tomáš, Little Tikes, Playmobil, tvůrčí hračky, puzzle, hry, stavebnice, panenky, kočárky pro panenky, Auta/Autodráhy, hudební hračky, létací hračky. Pod každým názvem se navíc skrývá další široká nabídka. Např. panenky zde jsou: Baby Annabell, CHOU CHOU, My Model, Colette, Panenky typu Barbie. V rubrice CHOU CHOU pak například najdete 46 výrobků včetně všech oblečků, kočárků, dudlíků, postýlek atd.
www.mamut.cz
U mamuta vás čeká osobitý a propracovaný design stránek. Sortiment je opravdu široký. Mamut však nabízí i některé netradiční hračky. Zaujaly nás kostýmy na maškarní, postýlka ve tvaru auta, opravdová ponorka na dálkové ovládání, auto Peugeot s kamerou na dálkové ovládání. Pokud tedy hledáte netradiční zboží, něco co nejspíš jinde nenajdete, hledejte v hračkářství Mamut. Trochu nám vadí navigace pomocí Javascriptu, která někdy pomůže a hledání usnadní, ale v některých prohlížečích nemusí správně fungovat.

www.rakosnicek.cz
Rákosníček nabízí nejen hračky, ale i další potřeby po ženy, pro sport, audio a video, knihy a dětský textil. Z hraček je v nabídce samozřejmě Lego. Z dalších hraček je v nabídce téměř vše. Praktický je výběr hraček podle druhu hračky, věku a podle výrobce. Ještě by to chtělo věkový výběr rozdělit na hračky pro chlapce a dívky. Nabídka je pestrá: Auta, vlaky, letadla, Autodráhy, Beyblade, Dřevěné, Edukační, Elektrovozítka, Houpací, Hry, Hudební, Kostýmy a brnění, Kreativní, Merkur, Nářadí, Odrážedla, šlapací, Panenky, kočárky, plechové, Plyšové, Pro holky, Pro kluky, Pro nejmenší, Puzzle, Rytíři, skluzavky, venkovní, Smraďoši, Stany a tunele, Stavebnice, Software, Tahací, Vodní hračky, Zvířata, dinosauři. Rákosníček nabízí i tzv. hračky "Znáte z TV", které jsou zajímavé a děti je znají z reklam. Oblíbené hračky, které jinde moc nenajdete jsou Elektrovozítka.


www.ostrovpokladu.cz
Ostrov pokladů je jedním z nových obchodů společnosti Internet Mall, která provozuje celou paletu internetových obchodů a patří k těm největším na internetu. Obchody Internet Mall se vždy vyznačují propracovaným systémem vyhledávání a třídění zboží. Hledání je tak vždy přehledné a jasné. Na každé stránce se zobrazuje jen to, co je potřeba a ne mnoho dalších tipů nabídek a reklam. Ostrov pokladů je rozdělen do 4 základních skupin:
TECHNIKA je především pro kluky. Najdete zde modely aut, rádiem řízené auta, kovové modely a vozítka.
PAJDULÁCI mimochodem krásně nazvané obsahují Panenky, kočárky, Plyšáci a Figurky.
Sekce AKTIVITY nabízí Lego, Puzzle, Nářadí, dílny, kuchyně, Stavebnice, Stolní hry, Výtvarné, vzdělávací, Prolézačky a stavby
a BABY PROGRAM, kde jsou Hračky, sortiment pro péči o dítě a kočárky a sedačky.


To vše byly velké internetové obchody, se kterými má Dáma.cz nějakou zkušenost a můžeme je jen doporučit. Na webu je však mnoho dalších.

Například www.Sparkys.cz kde najdete tradiční hračky a předměty z obchodů Sparkys.

A další:
www.svethracek.cz
www.hracky.cz
www.mojehracky.cz
www.dino-ravensburger.cz/
www.drevene-hracky.cz
www.vlackodrahy.cz
www.elektrovozitka.cz/
www.hras.cz
www.loutky.cz
www.teletubbies.cz


Komentáře

Komentářů celkem: 30
Zde je možné taktéž zakoupit pěkné hračky pro děti. gomanek 7. 7. 2009 | 10:51
:( sx 4. 9. 2007 | 14:14
D: Golemski Vojak 2. 8. 2007 | 19:11
ty si sam vole Daniel 2. 8. 2007 | 19:10
co to tady vikladate hlavne ty Daniely si obicejni trapas Golemski Vojak 2. 8. 2007 | 19:09

Další články z rubriky

Má velký penis? V těchto polohách si ho užijete i vy

Má velký penis? V těchto polohách si ho užijete i vy

Dnes | Říká se, že na velikosti nezáleží, ale ty zkušenější z nás vědí, že co je příliš malé nebo příliš…

KAMILA (54): Dcera chodí s naším kamarádem, chceme jejich rozchod

KAMILA (54): Dcera chodí s naším kamarádem, chceme jejich rozchod

Včera | 10 | Kamila má strach o svoji dceru, která se dala dohromady s výrazně starším mužem. Ten je navíc…

Milujte se v poloze 69: Muži z ní šílí a vy budete taky!

Milujte se v poloze 69: Muži z ní šílí a vy budete taky!

Včera | 3 | Podle mnoha průzkumů je údajně poloha 69 pro muže ta nejoblíbenější a nejvzrušivější. Co je na ní…

KÁŤA (28): Jsem po uši zamilovaná. Průšvih! Do svého bratrance

KÁŤA (28): Jsem po uši zamilovaná. Průšvih! Do svého bratrance

18. 3. | 21 | Vyrůstali jsme spolu a vždycky jsme si rozuměli. Bratránek Marek je o tři roky starší, takže jsem…