Dcera si domů vodí chlapy. Co s tím můžu dělat?

| Autor: MM | Rubrika: Láska a vztahy

Po smrti manžela se dcera změnila. Ze slušné holky se stala potvora, co se toulá po nocích a střídá muže jako ponožky. Vodí si je domů a já tomu jen bezradně přihlížím!

Dcera si domů vodí chlapy. Co s tím můžu dělat?

Jsem zoufalá, strašně naštvaná a navíc se o dceru bojím. Pokoušela jsem se domluvit jí po dobrém, zkoušela jsem vše řešit po zlém. Bohužel to vypadá, že není moc a už ani síla, jak žít opět normálně.

Před dvěma lety mi zemřel manžel. Byl dlouho nemocný a jeho smrt pro nás nakonec znamenala vysvobození. Manžel byl přirozená autorita, dceru miloval a ona jeho. Navíc je dcera krásná, šikovná i chytrá a splnila tatínkovi životní sen – dostala se na medicínu. Dle závěti dceři patří polovina našeho domu i značná část financí.

Zdraví, bezpečnost, lidská důstojnost jí nic neříkají!

Je to můj život, moje zdraví a také moje polovina domu! Nic po tobě nechci, tak mě laskavě vynechej!“ řekla mi už několikrát dcera, když jsem se s ní snažila mluvit o tom, že u nás nemůže přespávat každý týden úplně jiný muž. Pominu-li morální hledisko, které dceru naprosto nezajímá, může pro ni být její extrémní přelétavost i velkým zdravotním rizikem. A co si budeme povídat, po chvilkové známosti ani nemůže tušit, koho si vede domů! Bojím se, že ji někdo nakazí nějakou ošklivou nemoci. Bojím se, že nás někdo vykrade nebo dceři ublíží. Je mi strašně nepříjemné poslouchat různé zvuky od dcery z patra a potkávat ve společné kuchyni úplně cizí muže, někdy dokonce oblečené jen do županu nebo ručníku!

Možná se živí prostitucí…

S mým trápením jsem se dlouho nedokázala nikomu svěřit, jednoduše jsem se za holku styděla. Nakonec jsem se svěřila jedné ze svých dobrých přítelkyň, která mi svým názorem na situaci doslova vyrazila dech: „Holka, nechci tě děsit, ale myslím, že to těm chlapům nedává zadarmo. Četla jsem, že si tak přivydělává hodně vysokoškolaček!“.

Sice nemám žádný skutečný důkaz, že to tak není, ale myslím, že dcera nic takového neprovozuje! Zaprvé to z finančního hlediska nemá absolutně zapotřebí a zadruhé k nám nechodí žádní upocení „páprdové“ nebo zajištění manažeři, co potřebují povyražení, ale výhradně mladí kluci. Co mohu soudit, tak stejně staří jako dcera a většinou už od pohledu vypracovaní sportovci. Myslím, že dceru takový život jednoduše baví. Nebo si tím něco dokazuje či kompenzuje? Nevím. Odmítá na toto téma mluvit. Bohužel na mě nebere žádné ohledy. Táta byl bůh a já jsem jen vzduch!

Bojím se, že mi zlomí srdce.

Bolí mě srdce, ztratila jsem muže a ztrácím i dceru. Jsem i stále více naštvaná, nemám žádné soukromí, nevím, kdy do společné kuchyně nakráčí nějaký svalovec ve spodním prádle a vezme si z lednice mléko do kávy nebo jogurt. Dcera bydlí v horním patře domu, já v přízemí. Společný máme vchod, schodiště, velkou skvěle vybavenou kuchyň (manžel byl kuchař) a samozřejmě ještě garáž a zahradu. Dceři jsem mnohokrát navrhovala, že kuchyň přepažíme. Architektonicky by to nebylo složité. Dcera to však odmítá, nevidí žádný důvod něco měnit. Jakoby to dokonce dělala naschvál. Už jsem naprosto zoufalá. Mladíky už ani nepočítám, za minulý víkend se u dcery vystřídali dva!

Jeden z nich mi dokonce klidně řekl: „Tedy paní, jestli je ta vaše kočka po vás, tak jste musela bejt pořádná dračice!“, potom na mě mrknul, našpulil pusu a odešel nahoru k dceři. Stála jsem v kuchyni jako opařená. Naprosto vážně uvažuji o tom, že svou polovinu domu pronajmu nebo prodám. Nevidím už jiné řešení, než útěk. Ale samozřejmě se bojím, že dceru nadobro ztratím, už mám jenom ji, a ať je to jak chce, je to moje krev, moje dítě!

(Zuzana, 59 let)

Další články z rubriky

Ženy prozradily: Takhle nás chlapi trápili, nebyla to láska

Ženy prozradily: Takhle nás chlapi trápili, nebyla to láska

Včera | Vztah dvou lidí by měl být založen na tom, že se spolu oba cítí dobře. Pokud tomu tak není a vy…

MAJKA (47): Chci se stěhovat za láskou do Ameriky, rodina o tom neví

MAJKA (47): Chci se stěhovat za láskou do Ameriky, rodina o tom neví

20. 2. | 13 | Majka má dvě dospělé děti i milujícího manžela. Všechno by bylo v pořádku, kdyby nenarazila na…

Anální sex: Co jste nevěděla a co vás možná překvapí

Anální sex: Co jste nevěděla a co vás možná překvapí

20. 2. | I když se o sexu už všude mluví zcela veřejně, anální sex se ještě pořád považuje za ne úplně…

TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády

TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády

18. 2. | 8 | Málokdy se manželé rozejdou zcela v dobrém. Většinou jeden z nich je zraněnější než ten druhý a…