Fisher-Price uvádí nové mluvící hračky

| Autor: PR | Rubrika: Láska a vztahy

Fisher-Price rozšiřuje své iniciativy ve výuce a uvádí řadu inovovaných, zábavných a výukových hraček pro každou věkovou kategorii a jednotlivé fáze vývoje dětí. Původně bylo jen několik velmi úspěšných hraček, které vstoupily na trh v kategorii výukových hraček. Tato oblast si však žádá dlouhodobé strategie do budoucnosti.

V souladu s vývojem novinek debutuje Fisher-Price s novými nabídkami, které zahrnují pět různých výukových programů. Ty odrážejí, jak hluboce Fisher-Price chápe způsob, jakým si děti hrají, učí se a vyrůstají. Celá řada výrobků napomáhá intelektuálnímu vývoji dítěte od jeho nejútlejšího věku, až po základní školu. Na prvním místě je to především efektivní propojení zábavy a výuky – kolekce pro děti Laugh & Learn™ Řada výukových hraček je doplněna rozsáhlým softwarovým vybavením, přicházejícím s úplně novým systémem PowerTouch™ Learning System (výukový systém pomocí doteku) a neuvěřitelně úspěšným Learn Through Music System. (systémem výuky pomocí hudby). A nakonec se do velmi úspěšné řady Kasey the Kinderbot™ začlení dva noví kamarádi pro nejmenší děti , kteří se soustřeďují na základy výuky pomocí zvuku (akustiky).

“Pozitivní ohlas, který má naše výuková iniciativa, nám napovídá, že jsme rozhodně na správné cestě ve vývoji těch druhů výrobků, které jsou nejvhodnější pro děti, jejich hraní a učení se.” říká Neil Friedman, prezident Fisher-Price.

Fisher-Price rozšiřuje výukové programy
Výukové hračky Fisher-Price jsou vyvíjeny týmy odborníků na vývoj obsahu, expertů na vývoj dítěte v ranném dětství , učitelů a projektantů, z nichž jsou mnozí denně zapojeni do vývoje výukových hraček Fisher-Price, od počátečního konceptu až po samotnou výrobu. Tito odborníci kladou vysoké požadavky především na kvalitu obsahu, náplň hraní, design a funkčnost. Soustřeďují se na tři základní principy všech výukových hraček Fisher-Price :
1-zábava na prvním místě
2-musí být založeny na osvědčených vzdělávacích praktikách a osnovách
3-musí umožnit přirozený a intuitivní zážitek z hraní.


MLUVÍCÍ HRAČKY
Nová kolekce Laugh & Learn™ pro děti je postavena na vrozené zvídavosti dítěte a na přirozeném způsobu každodenního poznávání a umožňuje obohatit možnosti výuky a hudební aktivity dítěte. Fisher-Price zkombinovala poznatky o vývoji dítěte z expertíz v Play lab a poznatky z expertíz prováděných v domácnostech “průzkumy reality”, aby vyvinula programy, umožňující malým dětem učit se a rozvíjet se. Získáváním každodenních zkušeností běžného života dětí – počínaje zvoněním na zvonek u dveří až po zapínání a vypínání světla. Výsledkem toho je zrození zcela nové kolekce dětských hraček, které děti povzbudí k učení se prostřednictvím zábavy a jim známého každodenního hraní . Každý výrobek v této řadě nabízí druhy hraní – učení se, poznávání a hudbu - a integrují se v jedné hlavní skupině Laugh & Learn™ Home, aby vytvořily úžasný svět poznávání pro malé děti.


Děti se naučí více, když se cítí doma.
Mateřská školka. Kuchyně. Dvorek. Všude je něco nového k poznávání a to zvláště pro děti v období prvních měsíců a let. V tomto důležitém období jsou děti obklopeny obrazy a zvuky, které upoutávají jejich pozornost a děti se je snaží napodobovat nebo se z nich učí.
Každodenní zkušenosti jsou neustálým zdrojem informací. Je to tak snadné jako stisknout zvonek u dveří a zazvonit nebo rozsvítit či zhasnout světlo. Děti se učí prostřednictvím společného zpívání písniček a jednoduchého opakování – vzpomínáte si, jak jste se naučili abecedu? Většina dětí se však učí tím, že se baví.
To je důvodem, proč společnost Fisher-Price vyvinula kolekci Laugh & Learn™ (směj se a uč se), celou řadu hraček pro děti ve věku od šesti do 36 měsíců, jejichž prostřednictvím se děti učí. Všechny tyto hračky jsou založené na známých objektech, každodenním objevování a nikdy neutuchající zvědavosti vašeho dítěte.

Fisher- Price hračky mluví i česky a slovensky!

Mluvící pejsek
Vaše děťátko může poznávat svět se svým novým báječným průvodcem, kterým je Mluvící pejsek nové řady hraček Fisher-Price LAUGH & LEARN™ Toto choulící se plyšové štěně nabízí dětem poznávací a hudební hry a 10 písniček. Štěně učí dítě abecedu, čísla, barvy a části těla prostřednictvím písniček. Dítě bude mít určitě radost také ze spouštěcího obojku, který bliká, když hrají písničky a při každé psí odpovědi.
Zapotřebí jsou 3 AA baterie, které nejsou přiloženy.
Doporučený věk 6 – 36 měsíců
Prodejní cena: cca 999,- Kč

Mluvící telefon
Tento telefon je spojením tradiční role hry se třemi skvělými způsoby učení a zvoní velmi povzbudivě. Ve dvou poznávacích módech může děťátko poslouchat a vidět abecedu a čísla na osvětleném displeji. V hudební módu si může pustit devět zábavných hudebních písniček, každodenní fráze a jednoduché zvukové efekty použitím tlačítek telefonu. Displej zobrazuje také přes 25 zábavných animací, které vaši ratolest určitě potěší. Pokud není používán, může být Mluvící telefon umístěn do své „dobíjecí základny“.
Zapotřebí jsou 3 AAA baterie, které nejsou přiloženy.
Pouze v českém jazyce.
Doporučený věk 6 – 36 měsíců
Prodejní cena: cca 599,- Kč


Mluvící hrnec
Mluvící hrnec je plný překvapení! Svým usměvavým obličejem děti přiláká ke hře a tím také k poznávání světa. Naučí je rozeznávat tvary a čísla. Má na sobě pět otvorů, do kterých se vejde pokaždé jen ta správná kostička. Odměnou pro šikuly je veselá písnička.
Zapotřebí jsou 3 AA baterie
Doporučený věk 6 – 36 měsíců
Prodejní cena: cca 749,- Kč


Mluvící křeslo
Křeslo s vlastním stolečkem nabízí dětem velkou porci zábavy. Hraje písničky a zároveň děti učí. Budík na stolečku učí čísla a počítání, lampička s žárovkami ve třech barvách pomůže dětem se zvládnutím slov a barev a aktivní knížka je naučí poznávat zvířátka. Křeslo se stará o příjemné písničky a doplňuje učení o spousty rozmanitých zvuků.
Zapotřebí jsou 3 AA baterie
Pouze v českém jazyce
Doporučený věk 6 – 36 měsíců
Prodejní cena: cca 1499,- Kč

Soutěž s Fisher-Price

Nyní máte jedinečnou možnost vyhrát 5x Mluvícího pejska. Stačí, když správně odpovíte v naší soutěži s Fisher-Price.

Vyhraje 5 čtenářek, které napíší správně co nejvíce jmen z následující fotografie, z návštěvy Dr. Kahleen Alfano v Praze.

Klikněte sem pro větší obrázek


Soutěž je ukončena. Správná odpověď zní:
1.Zdeňka Žádníková-Volencová
2.Andrea Žádníková
3.Sabina Laurinová
4.Valentýna Vojtková
5.Magda Malá
6.Magdalénka Malá
7.Tina Pletánková
8.André Holík
9.Dr. Kahleen Alfano
10.Elen Černá-Valentová
11.Amélie Valentová
12.Daniela Choděrová
13.Bořivoj Čermák
14.Hedvika Čermáková
15.Monika Valentová
16.Rozálie Veselovská
17.Eva Ujfaluši
18.Andrea Ujfaluši
19.Denis Valenta

Vyhrávají: depeche (jediná odpověděla naprosto správně), bobis, SUZI, josef, bruca
Gratulujeme

Další články z rubriky

KÁŤA (28): Jsem po uši zamilovaná. Průšvih! Do svého bratrance

KÁŤA (28): Jsem po uši zamilovaná. Průšvih! Do svého bratrance

Včera | 10 | Vyrůstali jsme spolu a vždycky jsme si rozuměli. Bratránek Marek je o tři roky starší, takže jsem…

Venušiny kuličky: Přinesou vám rozkoš i zdraví. Jaké si pořídit?

Venušiny kuličky: Přinesou vám rozkoš i zdraví. Jaké si pořídit?

17. 3. | Venušiny kuličky jsou čím dál oblíbenější pomůckou, která vám nejen způsobí sexuální rozkoš, ale…

LUCKA (39): Máma měla vždycky raději mou sestru než mě

LUCKA (39): Máma měla vždycky raději mou sestru než mě

15. 3. | 21 | Vadilo mi to odmalinka, připadalo mi, že to bije do očí, že to všichni přeci musí vidět. Ale když…

Zbavte ho chyb: Změňte partnera k obrazu svému

Zbavte ho chyb: Změňte partnera k obrazu svému

14. 3. | 11 | I když jste do svého partnera zamilovaná až po uši, určitě se najdou drobnosti, které vás občas…