Komentáře ke článku

HANA (39): Balí mě soused a láká mě na drsný sex!

29. 11. 2016 | Pohledný soused Hany se jí už několik týdnů dvoří. Oběma je…

Přidat příspěvek
farah.farah Reagovat 5. 12. 2016 22:35

bruttt: mně osobně to moc neříká, ale jsem toho názoru, že pokud jsou v sexu či ve vztahu všichni zúčastnění spokojení, pak je vše v pořádku a nikomu do toho nic není. Však by to byla nuda, kdybychom byli všichni stejný a dělali stejný věci. Když jsou všichni spokojený není fakt co řešit.

bruttt Reagovat 5. 12. 2016 00:52

já nejsem ten soused z článku, ani ho neobhajuji, jen jsem se podivil nad některými názory - které mi přišly..že nejsou vhodné. díky za respoektování - přiznám se, že po několika diskuzích tady, jsem nečekal..prakticky kladnou reakci, díky za ni. co se týče desinfekce provazů, nedákážu říct, protože mě tato praktika neoslovuje, pokud chcete názor od sofistikovaných lidí, najděte si české stránky příznivců jednak bondage, tak shibari. a priori, ani já neberu každou do hry...někdy je to fajn zpestření...ale jak jsem napsal prve, jsou to kamarádky, jsme si dost blízcí a máme mezi sebou několikaletou důvěru...dlouho se poznáváme, než vůbec k něčemu dojde, někdy si nesedneme a nestane se nic

Elynor Reagovat 2. 12. 2016 21:46

bruttt: zmínka o zaschlé krvi byla nadsázka. Ovšemže se pomůcky po použití umyjí, a uloží čisté k dalšímu použití. O dezinfekci například provazů bych si dovolila trošku pochybovat - asi by máchání v nějakém dezinfekčním roztoku brzo ty provazy zničilo. Nicméně sebelépe umyté, vyprané, vyčištěné atd. pomůcky nejsou sterilní. To prostě v domácích podmínkách nedosáhnete. Ledaže vás podceňuji a máte doma sterilizátor, což je jistě možné - ostatně na kojenecké lahve se používá běžně, a dostatečně kreativního muže určitě může napadnout i jiné využití. Proč ne. No a to, že k vám chodívají paní a dívky - skvělé, proč bych to měla odsuzovat? Osobně mám poněkud jiné preference, byť se pokládám za BDSM+, ale pouze s osobami, které velmi dobře a dlouho znám, nabídku od prakticky neznámého souseda bych odmítla. Inu, každej jsme nějakej, že.

farah.farah Reagovat 2. 12. 2016 16:05

bruttt: mně připadá docela smutné to co píšete - né to o BDSM, ale to "klidně mne suďte, nezměním se kvůli vám" - takový dost dětinský předpoklad a potřeba se předem bojově vyhranit proti něčemu, co se vám tu ani neděje, neb Vám to tu nikdo nevymlouvá, ani se vám změnu nesnaží vnutit.

helza Reagovat 2. 12. 2016 13:41

bruttt: Taky nerada diskutuju o něčem, o čem nic nevím, ale Hanu to láká a nějaký názor na to, zda do toho jít, či ne, očekává. Já sama za sebe, když mám muže, tak bych do toho nešla. A pokud by mě to lákalo, pak bych to chtěla vyzkoušet se svým mužem. Pokud by nechtěl, nechala bych si zajít chuť.

helza Reagovat 2. 12. 2016 13:36

bruttt: No vidíš, já tomu nerozumím a myslela jsem si, že to ani nejde. Navíc se mi tady docela smáli, že si představuji, že tyhle pomůcky mohou být sterilní.

bruttt Reagovat 2. 12. 2016 10:10

prominte dámy, ale máte dost zkreslené představy o bdsm...je to vždy dle situace a dohodnutých pravidel, které ale dáme..může posunout sama, pokud to tak cítí...nerad bych vás urazil, ale pokud o něčem mnoho nevíte, raději si něco zjistěte bez úšklebků...než tady diskutovat nad chutí polévky, jež se vaří jen z vody - bez dalších ingrediencí adiee

bruttt Reagovat 2. 12. 2016 10:07

helza: pardon ale...jakýkoliv nástroj já - během hry s nějakou dámou použiji...tak vždy desinfikuji před i po akci - takže o zaschlé krvi nemůže být řeč..ač se jedná o důtky, biče, rákosty pouta. vše musí být čisté...tak to prostě je, mám to totiž stejně...jsem single, dochází ke mě x kamarádek, které to mají rády a mají svého partnera někde.. klidně mě odsuďte, nevadí mi to a nezměním se díky vám :-D

helza Reagovat 30. 11. 2016 18:15

Elynor: Já se v těhle věcech nevyznám, ale přesně na to, co píšeš, jsem myslela. Že v nějakém sadomaso salonu (ani nevím, jak to přesně pojmenovat), jsou jistě přísná pravidla o předchozí domluvě, kam až chce kdo zajít, co má rád, či co naopak nechce a předpokládám, že se dá i domluvit ve smyslu: "zkouším to poprvé, kdyby se mi to nelíbilo, tak dám nějaké znamení a skončíme to". Myslím si, že i když ji to láká, skutečnost se jí líbit nemusí a u souseda žádná pravidla platit nemusí, i když ji je naslibuje.

Elynor Reagovat 30. 11. 2016 14:20

helza: a co se týká swingers party, máš naprosto pravdu, amatérské i profesionální kluby dodržují tahle pravidla: Návštěvníci klubu musí být naprosto zdraví, a bezpodmínečně starší 18ti let. Je zakázáno používání jakýchkoliv drog a omamných prostředků. Je nutné přísně dodržovat pravidlo bezpečného sexu, proto jsou v klubu k dispozici kondomy. Vše, co se bude v průběhu společné párty dít, se zakládá na naprosté dobrovolnosti a souhlasu všech zúčastněných. To je takový základ, co striktně platí všude. Pak má ještě každý klub řadu svých vlastních pravidel, ale to zdraví a bezpečnost je nejdůležitější, a kdo to poruší, je šupem poslán ven a nevpuštěn více.

Elynor Reagovat 30. 11. 2016 14:03

helza: jo táák... jsem si přešlápla, abych si nestála na vedení :-)) Ano, jako první začátečnická zkušenost s BDSM opravdu není drsňák odvedle dobrá volba. Ani ne tak kvůli nesterilním pomůckám, jako spíš kvůli dohodě o tom, jak provozovat BDSM bezpečně. Těžko odhadnout, zda pán zná pravidla, a co vlastně preferuje. BDSM neznamená jen dominantního muže a ženu subinku, a jednoznačný vztah pán/otrok. To je velmi široká oblast a velmi subjektivně vnímaná. Kolikrát se lidi ani neshodnou v tom, co už BDSM je a co ještě ne. To, že si o tom tihle dva zajímavě povídali, asi nevymezilo konkrétní činnost, co by je oba bavila. Ono i riskovat se někdy musí opatrně :-))

helza Reagovat 30. 11. 2016 13:22

Elynor: Ale vždyť to je to, o čem právě mluvím. Tedy vlastně píšu, i když zdá se, že dost nesrozumitelně. Totiž o tom, že je nesmyslné a nemožné tyto pomůcky nějak hygienicky udržovat, natož chtít, aby byly sterilní. Když jdeš na manikůru, tak taky neteče krev, přesto je manikérka povinná mít vše sterilní. Když navštíviš nějaký sadomaso salón, nebo springer párty, dá se předpokládat, nebo alespoň doufat, že tam chodí lidé zdraví. Což tedy nevím, ale myslím si to. Ale u drsňáka od vedle, o kterém vím pouze to, že si to rád přitvrdí a klidně mě pozve dál, aniž o mně cokoliv ví, mohu předpokládat, že stejně tak pozve každou, která je ochotna přijít. A Hanka ani neví, kam až zajde, zda ta krev opravdu nakonec neteče, neví, zda používá kondom a zda se s ním dá domluvit co a jak. Může ji čekat cokoliv.

Elynor Reagovat 30. 11. 2016 12:51

helza: přece se dost dobře nedá požadovat, aby provazy, pouta, bičík, důtky... byly sterilní? Nebo si snad myslíš, že je na nich zaschlá krev předchozích obětí dotyčného pána? :-)) Pochybuju, že by se jednalo o tak drsný sex, obvykle tyhle praktiky hůř vypadají, než jaké doopravdy jsou. No a pomůcky takového druhu, že se někam zasunují, například dildo, tak na ty se běžně dává kondom. Nehledě k tomu, že jsou omyvatelné a samozřejmě se po použití umejou.

helza Reagovat 30. 11. 2016 10:41

Rambíša: naprostý souhlas

helza Reagovat 30. 11. 2016 10:40

Elynor: No právě, taky je mi jasné, že sterilní nejsou a kdo ví, kolik a jakých dam prošlo jeho pokojem?

Rambíša Reagovat 30. 11. 2016 09:19

Myslím si,že bude paní dost zklamaná,kdyby skočila se sousedem na to.Ono je něco jiného o tom číst a něco si představovat,a něco jiného se nechat doopravdy mydlit řemenem,kapat se žhavým voskem a jiné "chuťovky"...

betateta Reagovat 29. 11. 2016 23:19

Elynor: Nápodobně, už vidím, jak omývá důtky peroxidem.

Elynor Reagovat 29. 11. 2016 21:14

helza: sterilní pomůcky! :-))) Tak to mě dostalo :-)

Elynor Reagovat 29. 11. 2016 21:13

Mno, já jsem těch 50 odstínů kdovíčeho nečetla, jen ukázku - asi 5 stránek na internetu. Strašná fíkovina to byla. Ani jako film jsem to neviděla, protože si vážím svého času a na osloviny ho dost nemám. Nicméně dle popisu mi to nepřijde, že v tomto případě se paní (nebo autor textu) inspiroval právě tam. Spíš jde o znuděnou paničku, která neví, co by, a tady se zrovinka nabízí soused s takovouhle praktikou. Ono by to asi bylo jedno, s čím by přišel, zajímavej je zřejmě ten chlap, ne ta aktivita. Kdyby jí šlo o inovace v sexu, tak to dávno zkusila s manželem. Ten ale není už po letech zajímavý. No, to nedopadne dobře. Ona to zkusí, buď se jí to nebude líbit, tak se manželovi přizná, a ten ji pošle do háje. Nebo se jí to bude líbit, hodně, ale neudrží jazyk za zuby, pochlubí se kamarádce, za chvíli to ví půl města a manžel ji opět pošle do háje. Nebo sice nic neřekne, ale na dálku na ní bude vidět, jak září uspokojením, a to by byl manžel hloupý, aby si nevšimnul. A pošle ji do háje :-)) Kdo chce kam...

lolalola Reagovat 29. 11. 2016 18:33

lebahu: já to taky přelouskala...ale doslova..musela jsem si to přečíst, abych mohla kritizovat :-) Je to děs..tolik klišoidních scén hodných amerického béčkového romanťáku :-) pouze první díl...další už bych nedala..

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit