Hana Gregorová není jediná! I my jsme si nabrnkly pitomce

| Autor: MP | Rubrika: Láska a vztahy

Českým showbyznysem v posledních dnech otřásá rozchod herečky Hany Gregorové s o dvaatřicet let mladším Ondřejem Koptíkem. Zajíček, který i podle odborníků zřejmě nemá tak úplně všech pět pohromadě, útočí na Gregorovou prostřednictvím médií i sociálních sítí a zveřejňuje fotky i intimní detaily z jejich soukromého života. Ale ruku na srdce, která z nás si alespoň jednou za život nevpustila do života takzvaného „hajzla“? Pozeptali jsme se v redakci i u kamarádek a tady jsou zkušenosti pěti z nás (jména pozměněná).

Hana Gregorová není jediná! I my jsme si nabrnkly pitomce

KARLA (43): Nezvaný host

„Dlouho jsem váhala s rozchodem, měli jsme s Pavlem dvě děti a přece jen jsme se pořád měli rádi, ale už jsem ty jeho věčné toulky a s tím spojenou nejistotu nemohla vydržet. Ráno odešel do práce a pak jsem ho i den, dva nemohla sehnat. Když jsem se mu konečně po dvou dnech dovolala v práci na pevnou linku, začal se mnou diskutovat, že akorát před třemi minutami odpověděl na můj email, takže není pravda, že ho nemohu sehnat.

Tak jsem náš vztah po x letech ukončila. Jenže Pavel ještě dlouho nepochopil, že už doma není doma. Nevzala jsem mu hned klíče, protože mi přišlo kruté vyšoupnout ho na ulici, chtěla jsem počkat, až si najde bydlení. Jenže to vedlo k tomu, že si od klíčů udělal kopii a já pak řešila, kdo spal v obýváku (polštářky byly jinak srovnané, ale nikdo nikde). Ráno jsem pak dostala esemesku: „Ahoj Jindro, včera to bylo děsně fajn. Představ si, že jsem automaticky zamířil k bývalé paní a spal v obýváku.“ Vzápětí mi přišla omluvná sms, že to nebyla sms pro mě. Asi nejvíc mě naštval ten výraz „bývalá paní“. Jinak nevím, možná dobře pro Jindru, protože v její kůži bych takovou sms dostat nechtěla.

Co vše prožila Hana Gregorová? Čtěte ZDE

Jindy byla na zahradě rozbitá deska u plotu a pak se mi Pavel přiznal, že omylem lezl k nám přes plot, než mu došlo, že jde blbě. Pak jsem ho ještě dvakrát potkala u nás doma, když jsem přišla neplánovaně po obědě z práce, seděl u počítače, před sebou hrnek kafe jak za starých časů a já musela chvíli přemýšlet, co je na té situaci blbě, než mi došlo, že tam nemá co dělat. Výsledkem bylo, že jsem musela nechat vyměnit zámky a štvalo mě, že jsem vyhodila víc jak tisícovku za jejich výměnu.“

ANKETA: Potkala jste ve svém životě také pitomce? 

Následující »

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády

TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády

Dnes | Málokdy se manželé rozejdou zcela v dobrém. Většinou jeden z nich je zraněnější než ten druhý a…

Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší?

Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší?

Včera | Ať jste sama nebo máte partnera, občas není na škodu si pohrát sama se sebou. Poznáte tak lépe své…

PETRA (44): Přestala jsem zvládat syna. Pomohla polepšovna

PETRA (44): Přestala jsem zvládat syna. Pomohla polepšovna

15. 2. | 17 | Asi si myslíte, že by dobrá máma nikdy nedala své dítě do polepšovny. Jenže co dělat ve chvíli, kdy…

Je to chronický nevěrník? Takhle to poznáte hned na začátku

Je to chronický nevěrník? Takhle to poznáte hned na začátku

14. 2. | Existují muži, kteří se mohou zamilovat sebevíc, přesto jsou ale neustále nevěrní a vyhledávají…