Komentáře ke článku

ILONA (42): Můj manžel chce anální sex – ale…

26. 3. 2017 | Ilona se v milostném životě dostala do prekérní situace. Manžel…

Přidat příspěvek
gree Reagovat 23. 4. 2017 10:06

Domnívám se, že můžete být maličko mimo. Pánovi nemusí jít vůbec o něco méně normálního, ale třeba si jen vyzkoušet pocit, jak se chová žena, kdyby byla aktivním mužem. To je něco úplně jiného, než když je žena aktivní jako žena. V prohozených rolích může chlap lépe posoudit, co v ženě je. Navíc pohled na ženu co používá připínací penis může být pro muže velmi lákavým. I za cenu určitého nepohodlí. Něco jako povzdech "Kdyby ten náš pes mohl mluvit ..." :)

j66 Reagovat 29. 3. 2017 08:37

Já bych do toho asi nešla. Mně se taky konečník asociuje s jinou funkcí, která je společná pro obě pohlaví. ..........................Je dobře, že se o tom nestydí bavit a pokud paní odmítne a manžel to zkusí někde jinde, já bych po tom nepátrala, vždyť jde jen o sex.

Elynor Reagovat 28. 3. 2017 21:57

No, možná by to chtělo začít nějak mírněji, aby se paní tolik neděsila. Jestli se bojí, že je to nehygienické, tak se pán jednak čistě umeje, druhak si ona může vzít rukavice, takové jemné a slabé už se dneska dají běžně sehnat. Nebo natáhne na prstík kondom. Vhodné je použít lubrikant, a postupovat pomalu a jemně, ne tam cokoli narvat, právě aby se jmenovaný svěrač stihl přizpůsobit. Tyhle praktiky obvykle netrvají hodiny, leda v pornu, běžně stačí několik minut. Nechce-li dáma prstíkem, může použít dildo, ale opět jsou taková speciálně na to dělaná, a zase na něj může navléct kondom a použít tlusté vrstvy voňavého lubrikantu, aby se jí to neeklovalo. Nicméně prvotní je to překonání odporu, že něco takového je moc fuj, navíc u ní vystupňované podezíráním "bůhví s kým to dělal". V pohádce o Lotrandovi je taková scéna, kdy mládenec povídá "Neptej se... říkali. Ptal jsem se, ale říkali - neptej se." To je nejlepší rada :-) neuškodí se obecně poučit, jak a proč se pánům (některým, zdaleka ne všem) líbí určité věci, ale konkrétně bych nepátrala. Ostatně, pán má tolik důvěry, že přišel s prosbou o zážitek za ní, a nešel si to řešit jinam, takže proč ho hnedka podezírat.

mambule Reagovat 28. 3. 2017 20:53

Nechci nikomu kazit radost z análního sexu, přímé masáže prostaty nebo mužských zadků, ale fakt je, že svěrač konečníku není na dlouhotrvající roztažení stavěný. Něco jiného je stolice, která jím projde za několik vteřin. U feminních gayů je běžná inkontinence stolice už v mladším věku. I když ženský prstík je jemný a štíhlý, raději opatrně :-) a tu umělou pomůcku, která napodobuje penis, bych tam raději vůbec necpala - vždyť při takové praktice musí chybět i cit pro jemnou manipulaci, zvlášť když ta věc nemá být držena v ruce, ale připevněná na kalhotkách či co.

MartinaT Reagovat 28. 3. 2017 19:51

Já bych skákala radostí,kdyby mě přítel o tohle požádal :D Od puberty mě přitahují mužské zadky. Po 3 letech vztahu jsem přítele přemluvila k přímé masáži prostaty, nyní tuto praktiku děláme pravidelně a přítel ji miluje. Jsem zvědavá, jak dlouho nám bude trvat, než pokročíme dál. Přítel taky trpí předsudky, ale naštěstí mu je pomalu vyvracím :) Nerozumím lidem, kteří jsou v sexu uzavření a praktiky odsuzují, aniž by je vyzkoušeli.

lebahu Reagovat 28. 3. 2017 18:48

Mata69: Taky mi to zavání nějakou echt úchylárnou ty zvířata :-D

Mata69 Reagovat 28. 3. 2017 18:09

šiška: jinak vůbec poznámku o zvířatech nechápu, řeč je o manželovi, manželce a sexuální praktice. Proč vás napadají hned zvířata?

Mata69 Reagovat 28. 3. 2017 18:07

šiška: a nelíbí se vám dívat se na zvířata při čem? Při rozmnožování nebo při vyměšování? :-)

Dasa52 Reagovat 28. 3. 2017 14:42

farah.farah: 100% souhlas s každým slovem

lebahu Reagovat 28. 3. 2017 14:26

Boha jeho, jaký zvířata, při čem?

šiška Reagovat 28. 3. 2017 13:54

Asi nejsem normální ale něco takového dělat manželovi ani omylem. Zadek je pro mně tabu ohledně sexu, nedovedu si to představit používat ho na něco jiného nežli na vyměšování. Nelíbí se mi ani pohled na zvířata při tom. Ale každý jsme naprosto jiný,že.

Babaloo55 Reagovat 27. 3. 2017 23:12

farah.farah: Souhlasím do puntíku. Také mě trochu zaráží, že paní už není dvacet, a její anatomické znalosti jsou kapánek jednak chabé, jednak poněkud zastaralé. Ale za příspěvek do diskuze palec nahoru, farah.farah!

farah.farah Reagovat 27. 3. 2017 15:59

Tak vidím tu dvě roviny - jedna je, že jí se to příčí. Na to má právo nikdo jí nemůže diktovat, co se má komu v sexdu líbit a co ne. Druhá je ovšem velise smutná až katastrofální nevzdělanost v oblasti sexu, pokud si paní myslí že anální sex je jen pro gaye. To je takové klišé že muž je zásadně jen zasouvač. Tak že žena co souhlasí s análním sexem a "přijímá" je OK ale muž ne.přitom realita je taková že pro muže je to dík umístění prostaty ještě víc vrušující být "přijímající" než pro ženu. A zadek je obecně dost eroogení oblast bez ohledu na pohlaví u mnohých lidí. Tak že to opravdu nemusí znamenat, že je gay. Bohužel naše společnost je v tomto směru postavená tak že e to špatně je to nemužné a ženám se to příčí. Jak jsem řekla na začátku, nutit ji nemá nikdo právo, ale měla by si asi utřídit jestli to odmítá kvůli tomu že jí to prostě odpuzuje a nebo jen kvůli tomu že má obavu že pokud by se to manželivi líbilo tak je gay....

Nessy Reagovat 26. 3. 2017 22:43

Božínku! Normální praktika a tady se z toho dělá druhá světová! Na internetu nic nenašla? Asi nechtěla. Nejspíš hledala jen potvrzení toho, že je manžel gay a že se to "normálním" chlapům nelíbí. Přitom to spousta chlapů nechce zkusit jen kvůli takhle deb*lním předsudkům.

Mata69 Reagovat 26. 3. 2017 18:59

Květáček: proč hned tak drsně, snad se dá komunikovat i rozumné.

helza Reagovat 26. 3. 2017 18:22

Ilonko, nevím zda řešíte dva problémy, nebo pouze jeden a ten druhý plyne z prvního. Myslím, že máte především obavu, že to, co po vás muž chce, svědčí o tom, že je gay a z toho důvodu jej odmítáte. Ale není to tak. Jednou z nejvzrušivějších erotogenních zón u muže je totiž prostata, která je takovým mužským bodem G. Stimulovat se dá zevně, především pak ale přímo v análním otvoru - o tom jistě téměř každý muž ví (protože muži se o tyto věci zajímají) a mnoho mužů po této stimulaci touží. Navíc tato stimulace je dobrou prevencí proti rakovině prostaty. A je nemálo žen, které umí svému muži tuto rozkoš poskytnout. Váš muž po vás ohleduplně nechce přímý dotyk, proto zakoupil onu hračku, ale věřte, s homosexualitou to opravdu nemá nic společného. Promyslete si to, nežádá po vás aby jste se vy sama podrobila něčemu nepříjemnému, nebo bolestivému. Proberte to s ním, řekněte, čeho se obáváte, ptejte se třeba jak to bude s hygienou. Hlavně jej neodmítejte z neopodstatněných obav, že snad je i na kluky. Pro informaci se koukněte třeba zde: " http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-laska-a-vztahy-sex/395453/masaz-prostaty-ze-ktere-bude-silet-blahem-krok-za-krokem.html#490813 "

Květáček Reagovat 26. 3. 2017 17:02

Co na to říct. Podle mého nic není špatného, když se to líbí oběma. V tomto případě se to paní příčí a tak bych jí do ničeho netlačila. Doporučila bych paní, aby mu do řiti vrazila smrkovou šišku hezky širokým koncem napřed a on by si příště rozmyslel jí o podobné praktiky žádat.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit