Komentáře ke článku

Jana (52): Manžel si našel milenku, teď s ní čeká…

17. 9. 2017 | Jana vcelku chápala, když si manžel pořídil milenku. Žilo se jim…

Přidat příspěvek
helza Reagovat 22. 9. 2017 08:42

farah.farah: Já tohle taky nechápu. Přeci ženská, i když není do sexu právě žhavá, musí vědět, že muž má své potřeby. A nevím, proč by mu měla sex odmítat i když se jí do něj nechce. Možná by se pak sama divila, jak je to vlastně fajn a co všechno jí ještě přináší. A nemusí ani brát žádné léky. A to nemluvím o zdravotních dopadech "nesexu" (například inkontinence). Záleží ovšem i na chlapovi, a to my nevíme, jaký je. .. .................................................................................................................................. .. Ve vyšším věku bývá spíš problém u mužů, ti opravdu a to i v případě, že mají na sex chuť, tak nemůžou. Tady pak léky pomohou, nebo nepomohou a nedá se pak nic dělat. Ženská se umí, může a v tomto případě i musí přizpůsobit. I když pokud má muž zdravé ruce a srdce na svém místě ....

helza Reagovat 22. 9. 2017 08:26

monada: neboj, mně je okolo 70., nemění se to. :)

monada Reagovat 19. 9. 2017 13:11

Mata69: Holky mě sex stále chutná a i manželovi je nám kolem 60 let . A doufám i bude. Ha ha

farah.farah Reagovat 18. 9. 2017 17:04

No nevím, já mám pocit že ten vztah na tom nebyl dobře už dlouho a jen si paní maluje jakousi iluzi.chlawpovi chyběl sex ale nedokázali o tom spolu zjevně vůbec mluvit když j íto nedošlo a byla na tolik v šoku, že si našel milenku. A druhá věc je to, co mne na tom asi překvapuje nejvíc..přijdete na to že chlap má milenku a je to jen proto že má málo sexu.......vy máte dvě možnosti buď se pokusit nějak ten sexuální život zase oživit a milenku zrušit jako nepotřebnou a nebo kývnout na milenku..........a paní zjevně ani na sekundu neuvažovala o té první variantě že by mu vsexu vyšla víc vstříct a raději souhlasila s milenkou. A pak se diví že si ho mienka dost možná obtočilak olem prstu a zkusí jí ho přetáhnout, po tom co se rozvedla. Už jen to, že spolu spí bez ochrany je pro mne alarmující.....mi přijde jako elementární že když už milenka tak proboha s ochranou zvláště pokud dál občas se svou ženou spal. Mně se nelíbí přístup paní že je OK že sex nechce a nic s tím ani nezkouší dělat.jasně nutit se nejde ale jestli je to zvířenejma hormonama dík přechodu, třeba by jípomohly nějaký prášky a pod.ale přijde mi že nic nezkusia a vzala to že je to normální a manža se tomu má prostě přizpůsobit...mn prostě přijde že ten vztah není pevný ani dobrý a je jen o tom, že jsou na sebe za ta léta zvyklí, to ale lidi šťastnými nedělá. Jo a jinak asi jsem přehlédla věk té milanky v textu, nějak jsem si myslela že je věkově podobně jako paní ale pokud otěhotněla tak bude tak o 15 a více let mladší.......zajímavé že to paní nikde neřeší že má muž o tolik mladší milenku......že se tím necítila ohrožená v době, kdy mu na to kývla......protože faktu že tím pádem s ním může otěhotnět si musela být vědoma....no nic no opět vycucáno z prstu mi přijde.

Rambíša Reagovat 18. 9. 2017 11:05

No a co,kdyby u nás bylo mnohoženství,bylo by tohle úplně normální! Chápu pána,že se nechce rozvádět,on asi to dítě nechtěl,ale milenka si myslela,že ho tímhle donutí k rozvodu.On asi nechce na stará kolena skákat,jak mladá zavelí,ani se zabývat příliš s malým dítětem,takže jediná možnost,jak z toho relativně dobře vyváznout je nerozvádět se.Takhle jen bude platit,někdy bude s dítkem,jak se to bude hodit,nebo zůstane doma s manželkou.Já bych to takhle viděla,a smířila bych se s tím.

ruzickaa Reagovat 18. 9. 2017 10:58

Tak ono je to složitý paní už nějak sex nechtěla a tak mu schválila milenku a on debil si s ní uplete ještě dítě tak to nechápu,ale možná to byla rafinovanost té jeho milenky chtěla ho už asi jen pro sebe a né aby se vracel k manželce.

monada Reagovat 17. 9. 2017 21:44

Kamar: Přesně tak asi naše vzdory , že to nebudeme číst , když je třeba to pořád posunovat. Taky raději čtu v celku. Hezký den

Mata69 Reagovat 17. 9. 2017 18:56

No jo, když má paní už před padesátkou pocit, že sex k životu nepotřebuje, vykašle se na jakékoliv intimnosti, pak se asi nemůže divit, ne?

mina0405 Reagovat 17. 9. 2017 13:12

Hmm,takový vztah nevztah..To je asi fakt lepší zůstat sám,než snášet toto.. :-(

Mata69 Reagovat 17. 9. 2017 13:03

Kamar: jak který článek, pořád jich je dost rozkouskováno.

Kamar Reagovat 17. 9. 2017 12:20

Nechci ani tak nic k tématu (příběh je zřejmě vymyšlen od stolu nějakou redaktorkou) jako pochválit, že u jsou články zase komplet. Není nutno číst ho na pokračování jako poslední dva roky.

monada Reagovat 17. 9. 2017 10:52

Takže když si s milenkou pořídil dítě, ať nese i následky pěkně se o dítě starat . Nastěhovat se k ní a pečovat bezesné noci jak lezou zoubky jak začíná dělat první krůčky. Rozvádět se nemusí. Možná milenka schválně otěhotněla už jí nebavil muž 1x v týdnu jen na sex. Hezký den

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit